Před týdnem

Poslechněte si podcast: Aňa Geislerová: Hodně toho od sebe odhazuji. Vždycky všechno může být horší i lepší

Do Radiocafé Vinohradská 12 přišla představit svůj nový diář Nový rok 2022 Nový rok 2022. K běhu času přistupuje pozitivně. „Jsem takový radovan,“ ujišťuje v Blízkých setkáních. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.

29:28

Blízká setkání

Vydává: Český rozhlas

Tereza Kostková a Adéla Gondíková vedou rozhovory s hosty, které znáte, anebo které stojí za to poznat. Blízká setkání vysíláme každý všední den po jedenácté na Dvojce. 

Web

Před dvěma dny 27:56

Prý jsem blázen, že jsem šla do StarDance, směje se Marika Šoposká

Byla jsem od svých sedmnácti let, kdy soutěž začínala, její velká fanynka. S babičkou jsme tenkrát posílaly hlasy Anetě Langerové,“ vzpomíná herečka v Blízkých setkáních. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.

Před třemi dny 30:46

Monika Absolonová: Karel Gott ode mě jednou dostal hořkou vánočku

Jsem trémista. Dřív jsem nosila talisman, ale když ho někde ztratím, tak jsem v háji. Proto jsem si vymyslela svůj rituál, prozradila Monika Absolonová, která v Radiocafé Vinohradská 12 i zazpívala. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.

Před čtyřmi dny 29:17

Cítím se jako Beyoncé, směje se Besky, čerstvá vítězka soutěže MasterChef

Zvítězila v prestižní soutěži amatérských kuchařů. Přesto je skromná. „Jsem amatér, který se pořád učí,“ prohlašuje o sobě Veronika Danišová alias Besky. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.

Před pěti dny 27:39

Helena Růžičková mě nutila psát denodenně, přiznává Marie Formáčková

Se známou herečkou byly životní přítelkyně. Napsala s ní celkem 13 knih. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.

Před šesti dny 29:19

Smyslem mého života je být tu pro druhé, odkrývá Barbara Nesvadbová

Mia a její svět. To je název nové knihy Barbary Nesvadbové. „Je to první kniha, kterou jsem psala na zakázku a je na téma ekologie,“ popisuje v Blízkých setkáních. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.

Před týdnem 26:58

Richard Smíšek: Pravidelným cvičením dokážeme odstranit bolesti zad

„Pokud chcete řešit bolesti zad naší metodou, musíte aktivně cvičit, jinak naše léčba nemá smysl,“ vysvětluje autor metody Spirální stabilizace páteře Richard Smíšek. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.

Před týdnem 30:34

Igor Chmela: Píseň Barcarole mě v podání jednoho z důchodců dojala

Během koronaviru se herec Igor Chmela věnoval rodině a kutilství. Kromě toho také začal psát scénáře. Pomohl mu s ním i pobyt v pečovatelském domě. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.

Před týdnem 27:17

Fotograf Robert Vano: Chtěl jsem vzdát hold všem ženám

Proslavil se zejména fotkami mužů. Svoji poslední výstavu ale zaměřil na ženy. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.

Před týdnem 30:29

Norbert Lichý: Postavy neodsuzuji, to ať udělá divák. Mě zajímají motivace

Divadlo Petra Bezruče je jeho domovem, a i když točí v Praze, svoje kořeny cítí v Ostravě. „Teď už nemám správný věk na přehazování kořenů do jiného města. Kdyby všechny ty role přišly před dvaceti lety, možná bych se přestěhoval,“ ujišťuje. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas.