• Podcasty
  • Na síti s Andreou Hlaváčkovou
Na síti s Andreou Hlaváčkovou
21. březen 2022

Poslechněte si podcast: Běžec na lyžích Ondřej Černý: Kvůli přesunu na MS jsem si olympijskou atmosféru nestihl pořádně užít

Sprinterskou nadějí českého běžeckého lyžování do dalších let je bezpochyby Ondřej Černý, který má za sebou premiérovou účast na olympijských hrách. Třiadvacetiletý odchovanec LK Slovanu Karlovy Vary obsadil ve sprintu 27. místo. Jak hodnotí svoje vystoupení v Pekingu? Jak se kluk z Prahy dostal k běžeckému lyžování? Nelákal ho s jeho výškou 195 centimetrů i jiný sport? Poslechněte si celý rozhovor s Ondřejem Černým v talkshow Na síti.

23:07

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.

Web

Před šesti dny 29:29

Lukáš Rohan: Sport mi strašně moc dal a chci mu to vrátit. Motivací je pro mě Paříž

„Po olympiádě se mi krátkodobě změnil život,“ přiznává vodní slalomář Lukáš Rohan. „Je to malý sport, vodní slalom žije hlavně díky olympiádě, a když uděláme úspěch, tak ho krátkodobě můžeme extrémně zviditelnit. To chci, chci pomoct tomu sportu.“ Stříbrný olympijský medailista z Tokia v pořadu Na síti s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou probral i svůj strach z divoké vody, aktuální sezonu a plány po konci sportovní kariéry.

Před týdnem 32:40

Motocyklista Libor Podmol po Dakaru: Zase mě ta bába s kosou pošimarala na zádech

Do studia Radiožurnálu Sport zavítal účastník Rallye Dakar Libor Podmol. Mistr světa ve freestyle motokrosu si v pořadu Na síti povídal s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou nejen o svém nešťastném pádu, který ho z letošního ročníku nejslavnější rallye světa vyřadil, ale také o smrti jednoho z fanoušků během závodu. Užijte si celý rozhovor s nezdolným jezdcem, pro kterého strach není rozhodně žádnou překážkou.

Před 2 týdny 27:23

Co je na akrobatickém rock ‚n‘ rollu nejsložitější? V pořadu Na síti to prozradili Vanišová a Sláma

Jak často jste slyšeli o akrobatickém rock 'n' rollu? V jakých kategoriích tanečníci závodí? Věří stoprocentně Petra Vanišová partnerovi Lukášovi Slámovi při náročných prvcích? Která země v moderním sportu dominuje? Kolik hodin týdně tanečníci věnují tréninku? Proč se jejich sezona dělí na dvě poloviny? Poslechněte si celý rozhovor s úspěšným českým sportovním párem, který v pořadu Na síti vyzpovídala Andrea Sestini Hlaváčková.

Před 3 týdny 27:08

Tenista Matěj Vocel o studiu na univerzitě v USA: Úplně jiný režim, byl to docela záhul

Pětadvacetiletý singlista i deblista Matěj Vocel má za sebou úspěšné studium na univerzitě ve Spojených státech, o kterém si povídal s moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovou. Co mladý tenista považuje za dosavadní největší úspěch kariéry? Co ho vedlo k tomu, že se vydal na zahraniční cestu do Spojených států? Kolik hodin denně stráví na tenisovém kurtu? Užijte si celý rozhovor.

3. leden 2023 33:12

Některé věci vidím jinak, říká střelecký trenér biatlonistů Emmons. Vzpomínal i na terče, co minul

Ve studiu Radiožurnálu Sport se představil olympijský vítěz z Atén ve střelbě z malorážky a současný trenér českých biatlonistů Matthew Emmons. V pořadu Na síti probírali s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou jeho novou funkci v biatlonovém týmu, ale i to, jak společně s manželkou Kateřinou vychovávají čtyři děti. Užijte si celý rozhovor.

26. prosinec 2022 28:34

To nejlepší z talkshow Na síti! Hlaváčková vyzpovídala kromě tenisových es i Jalonena a Ginzburga

Každé pondělí mezi desátou a jedenáctou hodinou dopoledne můžete na Radiožurnálu Sport poslouchat rozhovory bývalé tenistky Andrey Sestini Hlaváčkové s osobnostmi ze světa sportu. Poslechněte si výběr toho nejlepšího, co v její sportovní talkshow Na síti tento rok zaznělo! Kromě spoluhráček a soupeřek z tenisu vyzpovídala například finského trenéra českých hokejistů Kari Jalonena nebo kouče Ronena Ginzburga, který dostal české basketbalisty na vrcholné akce.

12. prosinec 2022 26:56

Oštěpařka Irena Gillarová: U kouče Jana Železného nepochybujeme o tréninku. Stoprocentně mu věříme

V pondělním pořadu Na síti si s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou povídala jedna z nejlepších českých oštěpařek Irena Gillarová. Už zažehnala všechny zdravotní komplikace, které ji sužovaly v posledních třech letech? Co stálo za rozhodnutím odcestovat za studiem a kariérou do Spojených států amerických? Jak funguje v tréninkové skupině pod vedením Jana Železného? Vzpomíná v dobrém na olympijský závod v Tokiu? Užijte si celý rozhovor s českou atletkou.

5. prosinec 2022 25:42

Trenér basketbalistů Ronen Ginzburg: Nejdůležitější je, aby mezi hráči na hřišti fungovala chemie

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal trenér české basketbalové reprezentace Ronen Ginzburg. S moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou v pořadu Na síti zavzpomínal na působení v Nymburku, začátcích u národního týmu, ale také skvělém vztahu s hvězdným hráčem Tomášem Satoranským. Jaká je podle izraelsko-českého kouče budoucnost českého basketbalu? Může se národní tým znovu podívat na mistrovství světa nebo olympijské hry? Užijte si celý rozhovor.

28. listopad 2022 31:02

Plavec Ondřej Gemov: Na mistrovství světa pojedu plný kotel. Útok na konkrétní časy nevyhlašuji

Momentálně nejlepší český plavec na střední tratě Ondřej Gemov zavítal do studia Radiožurnálu Sport, kde byl hostem pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou. Proč na víkendovém republikovém šampionátu startoval pouze v jednom individuálním startu? S čím odlétá na mistrovství světa do Austrálie? Na svém těle má značné množství tetování. Limitují ho nějak při sportovním výkonu? To a mnohem víc uslyšíte od českého reprezentanta v rozhovoru.

21. listopad 2022 35:32

Kapitán českých tenistek Petr Pála: Mám štěstí, že se mi v týmu schází skvělé hráčky

V pondělním pořadu Na síti si s Andreou Sestini Hlaváčkovou povídá kouč českých tenistek Petr Pála. V čem tkví kouzlo nejúspěšnějšího kapitána fedcupové historie? Co říká na nový systém soutěže? Jaké pocity má kapitán ženského týmu krátce po skončení letošního Billie Jean King Cupu? Jak probíhá nasazování hráček na klíčové zápasy? Užijte si celý rozhovor s legendou českého tenisu.