Klub Rádia Junior
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Ben a Mateo slaví už třetí rok na hudební scéně

Co je u nich nového? Jak se chystají na turné se skupinou Highland? Stíhají vedle koncertování třeba i chodit s někým na rande? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

39:01

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 31:16

Lingvistka Dagmar Magincová v Klubu Rádia Junior

Dlouho jsme si nehráli s našimi křestními jmény a příjmeními. Kde se vzalo například jméno Anežka? A z čeho vzniknul Jakub? Posvítíme si na to. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 33:48

Prezident Nadace Crystal planet - ochrana podvodní flory a fauny Steve Lichtag v Klubu Rádia Junior

Potápění se žraloky a tajemné místo, kam lidská noha takřka nemá možnost vkročit - ostrov Aldabra. Steve o něm a o zvířatech natočil film. Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 37:57

Cyklista Tomáš Slavata v Klubu Rádia Junior

Netrhli jsme partu, dojeli jsme k Baltu! Tak zní heslo Tomáše Slavaty a dětí z dětských domovů z Valašského Meziříčí a Vizovic Chrasťěšovská, kteří na kole dojeli až k moři. Jaká byla cesta a co všechno může mladý cyklista zažít? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 36:40

Lidi na mě často sahají, potvrzuje kominík. Jak probíhá studium?

Proč je důležité, aby se o řemeslech vědělo a je zajímavé je studovat? Co vše se musí naučit kominík? A nosí kominíci vážně štěstí? Moderuje Eva Sinkovičová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 42:37

Děti nás berou jako plyšáky, to je na vystoupení táhne, říkají Čiperkové

Jaké byly začátky skupiny? Kolik let už Čiperkové vystupují? A jak se stát součástí dětského seskupení? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 40:44

Sprcha v délce písničky nebo kompost. Projekt Udrž to! radí, jak ulevit planetě

Kdo z moderátorů se zapojil do výzvy Udrž to! 7 dní pro planetu? Co je to námořnická sprcha? A kde jsou hranice udržitelnosti? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:55

Koučka zdravého životního stylu a trenérka Nordic Walking Jitka Kočová v Klubu Rádia Junior

Dnes si povídáme o dobrotách zdravých i nezdravých a o životním stylu. O tom, co máme rádi a dělá nám dobře, co bychom jíst neměli a jak nahradit v jídelníčku to, co potřebujeme, ale nechutná nám to – jednoduše o správném nastavení jídelníčku. Moderuje Denisa Kimlová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 31:51

Ropuchy mají dobrou paměť. V ČR žijí tři druhy, naučte se je rozeznat

Které tři druhy ropuch můžete potkat v České republice? Podle čeho se zbarvují? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 30:13

Tanečnice a lektorka tance Aneta Krejčík Plšková v Klubu Rádia Junior

Aneta si vyzkoušela různé styly tance od latinsko-amerických, standardních přes Street Dance až ke Contemporary. Zajímá se o historii a ráda píše. Moderuje Jitka Slezáková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 39:54

Trenérka pozemního hokeje Karolína Kříženecká v Klubu Rádia Junior

V čem je pozemní hokej zajímavější než ten klasický? Co zažijí sportovci na paralympiádě? Kde a jak začít hrát pozemní hokej? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.