Kryptonovinky.cz
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Bankrot Genesis a vzkříšení FTX?

Kryptoměnová společnost Genesis oficiálně zbankrotovala, Arthur Hayes varuje, že BTC může padnout na nové dno tohoto cyklu a FTX by teoreticky mohla ožít. Jsou tu dnešní TOP zprávy ze světa kryptoměn.

23:21

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptoměn

Web

Před týdnem 23:13

Bitcoin po měsících nad $24 000

Bitcoin stoupl nad cenu 24 000 USD, objevil se nový Fud v souvislosti se společností Tether a také zajímavé novinky o Celsius. Mezitím potěšila i zajímavá informace o nové decentralizované síti připomínající Twitter.

Před týdnem 18:27

Nadějná on-chain data?

Na burzách zůstalo méně než 12% bitcoinů, značná část investorů se přehoupla do nerealizovaných zisků, hospodaření Tesla negativně ovlivnilo Bitcoin a kryptoprůmysl zažívá další vlnu propuštění. Je tu další díl s přehledem top zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 21:56

Míří Bitcoin k 25 000 USD?

Bitcoin míří k ceně 25 000 USD, ale na trhu začíná být chamtivost. Analýza z onchain dát ukazuje, že víc investorů je už v plusu a dokonce se zdá, že i ti kteří nakupovali BTC v roku 2019. Je tu přehled dnešních zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 17:59

Bitcoin je no. 1.

Bitcoin je aktuálně číslo 1. podle Goldman Sachs, SEC zamítla další Bitcoin ETF a podle Edwardsa je investování do BTC v aktuální situaci skvělou příležitostí pro dlouhodobých investorů. Je tu dnešní přehled top zpráv ze světa kryptoměn.

Před 2 týdny 16:21

Přijde nepříjemné období pro Bitcoin v druhem půlroku?

Cena Bitcoinu by mohla opět oslabit v druhém půlroku, varuje Lyn Aldenová. Americká politička chce udělat v Arizoně BTC zákonným platidlem a její kolegyňe Elizabeth Warrenová se zase těší tomu, že SEC šlape kryptotrhu po krku. Je tu dnešní přehled TOP zpráv.

Před 2 týdny 22:16

SEC vs. Grayscale a nové "krypto" pravidla pro banky v EÚ

Bitcoin ETF v USA stále není, ale podle nejnovějších zpráv by se věc mohla tento rok posunout o krok dále. V EÚ se banky dočkají nových pravidel se zacházení s kryptoměnami, Blockstream získal nové peníze v dalším kole financování a Jim Cramer porovnával BTC se zlatem. I dnes je tu přehled TOP zajímavosti ze světa kryptoměn.

Před 2 týdny 19:54

BTC hodleři pevně drží, těžaři prodávají

Bitcoinoví hodleři nemění svoji strategii ani v čase růstu ceny BTC, mineři však poměrně ve velkém prodávají. Bitcoin rozzářil Berlín a Ethereum je blíže k hardfoku Shanghai. I o tom v dnešním souhrně top zpráv ze světa kryptoměn.

Před 3 týdny 21:37

Píše se další bankrot významné krypto firmy?

Vypadá to tak, že v nejbližších dnech může společnost Genesis vyhlásit bankrot, čím se stane další velkou firmou, která nezvládne probíhající kryptozimu. Mezitím zaujaly i zprávy o vývojářích Ethereum, raste tokenu FTT, ohledem kauzy Ripple vs. SEC či o regulaci MiCA.

Před 3 týdny 24:53

Jak je na tom Bitcoin po růstu nad $20 000?

Bitcoin je po delší době nad cenou 21 tisíc dolarů, čím smazal všechny ztráty po kolapsu burzy FTX. Nadějně vypadají i některé onchain data a zvláštností je vytrácející se korelace s akciovým trhem.