Až na dřeň
NejnovějšíPřed třemi dny

Poslechněte si podcast: Režisér Biser Arichtev: Na seriálu Kukačky se mi pracovalo hodně dobře. Má silné téma i skvělé herce

Je podepsán pod celou řadou úspěšných seriálů, jako třeba Vyprávěj nebo Kukačky. Podle čeho si projekty vybírá? Co ho k natáčení přivedlo? A proč si teď naordinoval poměrně dlouhou pracovní pauzu? Nejen o tom mluvil v pořadu Až na dřeň režisér Biser Arichtev.

24:14

Až na dřeň

Vydává: Český rozhlas

O radostech i trápeních se známými osobnostmi. Moderuje Kateřina Kubalová.

Web

Před týdnem 21:21

Pavla Holcová, kolegyně Jána Kuciaka: Snad už nikdy nebudu muset natáčet film o vraždě novináře

Před lety založila České centrum pro investigativní žurnalistiku, které dodnes vede. Je také jednou z hlavních protagonistek dokumentárního filmu Kuciak: Vražda novináře pojednávajícím o události, která před lety otřásla nejen Slovenskem. Hostem pořadu Až na dřeň byla novinářka Pavla Holcová.

Před 2 týdny 24:46

Musel jsem spadnout ze sedmi metrů na hlavu, abych si všechno správně srovnal, přiznává Viktor Dyk

Vyrůstal obklopen hudbou a spojil se s ní na celý život. Působil v řadě kapel, hrál v muzikálech a plnými doušky si užíval všeho, co hudba dává i bere. Nejen o muzice, ale také o vážném úrazu mluvil v pořadu Až na dřeň Viktor Dyk.

Před 3 týdny 24:13

Kradu si chvíle samoty. V těch momentech píšu nebo jen sedím a čumím, směje se herec Michal Isteník

Jeho revírem je divadelní jeviště a dlouhé roky pro divadlo i píše. Relativně nedávno se k tomu přidala také práce před kamerou, která z brněnského herce udělala doslova přes noc hvězdu. Nejen o popularitě se v pořadu Až na dřeň rozpovídal herec Michal Isteník.

26. únor 2023 24:35

Michaela Kuklová: Mohla jsem rakovinu na veřejnosti utajit. Ale chtěla jsem zachránit další ženy

Hrála odmala, vystudovala DAMU, záhy se proslavila jako princezna Jasněnka a šla z role do role. Dnes žije především divadlem a také malováním. Nejen o práci, ale i o vážné nemoci promluvila v pořadu Až na dřeň Michaela Kuklová.

19. únor 2023 21:47

Zpěvák Bohouš Josef: Po operaci srdce jsem se vzbudil a zopakoval si text. Jestli mi hlava funguje

Kapela i muzikály patří do jeho života už mnoho let. Geniálně ztvárnil krále Heroda, zahrál si i ve svém autorském muzikálu Mona Lisa a připravuje další. Nejen o hudbě, ale i o zdravotních patáliích mluvil v pořadu Až na dřeň Bohouš Josef.

12. únor 2023 26:42

V novém podcastu vypráví své příběhy oběti sexuálního násilí. Dáváme jim hlas, říká odborná garantka

Moderátor Českého rozhlasu Honza Chlaň spustil v lednu nový podcast s názvem Není to vaše vina. Věnuje se ožehavému tématu sexuálnímu násilí a jeho obětem. Do pořadu Až na dřeň přišla odborná garantka podcastu Marie Konvalinková.

5. únor 2023 26:28

Tátu jsem skutečně poznala až z pozůstalosti a bylo to hodně bolavé, přiznává Kateřina Macháčková

Dcera herce a režiséra Miroslava Macháčka a operní pěvkyně Věry Štiborové žije odmala obklopena kumštem. I když ji prý bavila matematika a fyzika, divadelním prknům neunikla. Herečka, kterou proslavil televizní seriál Život na zámku, dodnes hraje v divadle, učí na pražské konzervatoři a také píše knihy o svém otci. Nejen o tom mluvila v pořadu Až na dřeň Kateřina Macháčková.

29. leden 2023 28:30

Dodnes mám v hlavě únikové plány, říká o dětství s násilnickým otcem spisovatelka Kateřina Tučková

Vyhnání Gerty Schnirch, Žítkovské bohyně nebo Bílá voda – pod všemi těmito knihami je podepsána Kateřina Tučková. Jedna z našich nejznámějších současných spisovatelek, čerstvá držitelka Státní ceny za literaturu se v pořadu Až na dřeň rozpovídala nejen o psaní, ale také o svém pohnutém dětství.

22. leden 2023 26:14

Kryštof Michal: Jsem teď víc filmař, ale s Portless letos resuscitujeme staré hity Support Lesbiens

Doma je za kamerou i na pódiu. Jako asistent režie se podílel na celé řadě filmů, třeba na kultovním snímku Davida Ondříčka Samotáři. A na hudební scéně se pohybuje úctyhodných třicet let. O hudbě, filmařině i životní motivaci mluvil v pořadu Až na dřeň frontman kapely Portless Kryštof Michal.

15. leden 2023 22:40

Chtěla bych se vrátit do světa muzikálů, plánuje zpěvačka Vlaďka Skalová. Hudba je totiž její život

Hudbě se věnovala od dětství a velmi záhy si začala všechny své sny plnit. Zářila na divadelních prknech jako nově se rodící hvězda muzikálového nebe. Pak se ale na dlouhá léta odmlčela. Jak těžký je návrat a jak moc dokážou sebevědomí nahlodat narážky na vzhled? I o tom v pořadu Až na dřeň mluvila zpěvačka Vlaďka Skalová.