Autokult.cz - Auta nás baví
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: #101 Michal A Ondra - Auta, která se těsně nedostala do sériové výroby! Od Roomsteru po BMW M8!

Tento podcast Michala a Ondry je o autech, které se těsně nedostala do sériové výroby. A někdy to bylo opravdu za minutu dvanáct. Zároveň probereme naše zkušenosti s vozy Audi R8 Spyder a Maserati Granturismo Trofeo a nebude chybět ani komentář k novému Porsche Boxster Spyder RS.

01:14:47

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Před týdnem 01:10:30

#102 Michal A Ondra - NEJRYCHLEJŠÍ sériová auta za posledních 40 let! Takto se psala historie

Víte, jaká auta byla oficiálně nejrychlejší na světě během posledních 40 let? Pokud ne, tak poslouchejte nový díl podcastu. Dozvíte se rovněž, která auta se do listu nakonec nedostala, protože nesplnila oficiální podmínky měření rychlosti! A také se ohlédneme za Legendama i za prestižní akcí Concorso d'Eleganza Villa d'Este. Nový díl podcastu Michala a Ondry je tedy zde!

Před 2 týdny 01:02:50

#100 Michal A Ondra - Proč si malí Číňané kupují dlouhá auta? A další světové zvyklosti!

Japonci mají miniaturní Kei cary, Američané kupují pick-upy a Australané mají Ute. Jenže proč? Vydali jsme se na toulky světem, abychom zjistili, proč jsou v některých částech světa populární specifická auta. Na začátku vás ale čeká i malinký elektrický stylový vůz, který vypadá jako BMW Isetta!

5. květen 2023 48:58

#99 Michal A Ondra - NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ MOTORY! Sraz Porsche na Slovensku a nový McLaren

Další podcast Michala a Ondry přináší zamyšlení nad těmi nejspolelehlivějšími auty a motory. Které to podle nás jsou jak mezi běžnými, tak sportovními vozy? Dále si řekneme čím nás zklamal nový McLaren 750S a zavzpomínáme na velmi povedený sraz nadšenců do aut ve slovenském Ružomberoku.

28. duben 2023 01:00:45

#98 Michal a Ondra - Přehled BIZARNÍCH ZÁVODNÍCH AUT - Tovární MPV či rallyové Ferrari!

Ne všechna tovární závodní auta působí jako perfektní stroje. Dnes si povíme o závodních autech, která jsou raritní ži bizarní v různých ohledech. Čeká vás Passat s pohonem zadních kol, rodinné kombi či třeba závodní MPV a Ferrari pro rallye. Nejprve vám ale Michal Skuhrovec řekne o své zkušenosti s plnohodnotným závodním autem! Užijte si tedy nový podcast!

21. duben 2023 56:42

#97 Michal A Ondra - NEJLEPŠÍ INSTAGRAMOVÉ ÚČTY PRO AUTAŘE! + vaše tipy na kabriolety

Které instagramové účty stojí za to sledovat, pokud jste nadšenci do aut? A jaké jsou vaše tipy na výjimečné motory a dostupné kabriolety, o kterých jsme se bavili v předchozích podcastech? To vše probereme právě teď u 58. podcastu Michala a Ondry v pořadí!

14. duben 2023 01:05:59

#96 Michal A Ondra - NIČÍME AUTOMOBILOVÉ MÝTY! Hoří elektromobily častěji?

Nový díl podcastu je tady a s ním i automobilové mýty. Je vyšší rychlost na dálnicích nebezpečnější? Hoří elektromobily častěji? A proč jsou červená auta rychlejší? I o tom se pobavíme v povém podcastu Michala a Ondry? A zároveň se podíváme na některé novinky ze světa automobilů.

6. duben 2023 01:08:47

#95 Michal A Ondra - Automobilové trendy, které nás štvou! + Autozážitky z Jordánska!

Jak se jezdí v Jordánsku a jaké automobilové zážitky tam můžete získat? Jaké automobilové trendy nás štvou a měly by již upadnout v zapomnění? To jsou dvě hlavní témata tohoto podcastu Michala a Ondry! Na začátku ještě nakousneme aktuální situaci na trhu s ojetými vozy. Užijte si tedy podcast!

30. březen 2023 49:30

#94 Michal A Ondra - Tipy na ROADSTERY a KABRIOLETY - Které stojí za to koupit?

Další díl podcastu Michala a Ondry patří otevřeným vozům. Které kabriolety a roadstery nás baví a doporučujeme jejich koupi? Pojďte se s námi podívat na dobrá auta na léto. A zároveň probereme nové Ferrari Roma Spider a řekneme si, jak si stojí proti Ferrari Portofino M se stejnou technikou.

23. březen 2023 01:05:47

#93 Michal A Ondra - MOTORY, které jsou VÝJIMEČNÉ! Plus první dojmy z nového BMW řady 7

Dnešní díl podcastu Michala a Ondry se bude věnovat motorům, které považujeme za výjimečné a dokáží nám zlepšit radost z jízdy. Některé z nich brzy skončí, tak jsme je chtěli oslavit. A zároveň nám můžete dát vědět, jaké motory máte v lásce vy! Na začátku si ale řekneme nejdříve Michalovy dojmy z Maserati Grecale a následně Ondrovy dojmy z nového BMW řady 7.