NejnovějšíPřed čtyřmi dny

Poslechněte si podcast: #50 Michal a Ondra - Pět nejzásadnějších předokolek a nová sportovní auta s manuálem

V dnešním díle se podíváme na novinky ze světa sportovních aut, které si ponechaly manuální převodovku. Zajímat nás bude jak nová Toyota Supra, tak Porsche 911 Sport Classic. Poté ale přejdeme na pětici nejzásadnějších předokolek, které se podle nás kdy vyráběly. Užijte si další podcast Autokultu, podcast Michala a Ondry

01:01:50

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Před týdnem 01:05:36

#49 Michal a Ondra: Vliv výbavy na cenu ojetin, nová Corvette a živé dojmy z BMW X7 FL a i7!

V dalším díle podcastu Michala a Ondry se dozvíte, jak naživo působí BMW i7, X7 a M850i od Jeffa Koonse. Podíváme se rovněž na to, jak výbava ovlivňuje zůstatkovou hodnotu ojetých vozů, a nebude chybět ani prozkoumání nové Corvette, která brzy přijede ve dvou nových variantách!

Před 2 týdny 01:07:07

#48 Michal a Ondra: Rostoucí ceny supersportů s manuálem, spolehliví veteráni a nové BMW 7

V dalším díle podcastu Michala a Ondry od Autokultu se podíváme na novinky ze světa aut. Představilo se totiž BMW řady 7, stejně jako otevřené Ferrari či ostré Lamborghini. Rovněž se podíváme na rostoucí ceny starších supersportovních vozů s manuálem a nebude chybět přehled spolehlivých youngtimerů a veteránů.

Před 3 týdny 01:03:46

#47 Michal a Ondra: Tipy na budoucí klasiky do 500.000 Kč a vozy AMG, které nejsou Mercedes!

Další díl podcastu Michala a Ondry se věnuje hlavně starším vozům. Podíváme se na investiční a sběratelské tipy na vozy do půl milionu korun, stejně jako na několik automobilů s technikou AMG, která ale nejsou Mercedesem. Užijte si tento devátý díl!

13. duben 2022 52:02

#46 Michal a Ondra -BMW-Alpina, Toyota GR Corolla a zajímavosti z dopravy ve světě

V dalším díle podcastu Michala a Ondry se podíváme na budoucnost značky Alpina. Ta představila nový model a zároveň zveřejnila informaci, že ji odkoupilo BMW. Co to znamená pro budoucnost? To se budeme snažit rozluštit. Podíváme se rovněž na zajímavé zvyky z dopravy v zahraničí a nebude chybět ani pohled na novou sportovní čtyřkolku GR Corolla od Toyoty.

6. duben 2022 01:06:25

#45 Michal a Ondra - Historie značky McLaren, Porsche GT4 RS a nejlepší "nejhorší auto"

V dalším díle podcastu Michala a Ondry Autokult CZ se zaměříme na moderní historii britské značky McLaren i na osobu Bruce McLarena. Povíme si detaily o novém Porsche Cayman GT4 RS a srovnáme jej s 911 GT3. A nebude chybět ani zamyšlení nad tím, jaké nejlepší "nejhorší auto" jsme kdy řídili - tedy jde o auta, která jsou sice plečky, ale vlastně výborné plečky.

30. březen 2022 52:43

#44 Michal a Ondra - Bizarní vývoj Aston Martinu Valkyrie a velmi netradiční auto nadšenec.

Nový díl podcastu Michala a Ondry se bude věnovat nejisté budoucnosti značky Aston Martin a bizarnímu vývoji modelu Valkyrie, zaměříme se i na čím dál populárnější spalovací motory na vodík a nebude chybět ani pohled na netradičního nadšence do aut, který je zároveň vývojářem ikonických počítačových her. Napsat Ondřej Chamilla

23. březen 2022 49:58

#43 Ondra a Michal: Vývoj trhu ojetin, zábavná úsporná auta a nové verze Porsche 911

V dalším díle podcastu Michala a Ondry se podíváme na vývoj trhu ojetých vozů, rozebereme zajímavé chystané nové varianty Porsche 911 a podíváme se do minulosti na auta, která byla extrémně úsporná, ale svým způsobem i zábavná!

16. březen 2022 46:16

#42 Michal a Ondra -Recenze Gran Turisma 7, Evropské auto roku 2022 a poslední Lotus Elise

V novém díle se Michal s Ondrou zaměří na velkou automobilovou událost, hru Gran Turismo 7, a řeknou vám, proč je to ideální vzdělávací nástroj pro fanoušky automobilů. Také se podívají na nové Evropské auto roku 2022 a zhodnotí, zda finálový výběr byl správný. A na závěr rozeberou poslední vyrobený Lotus Elise a jeho slavnou majitelku. Čtvrtý díl podcastu Michala a Ondry je zde!

9. březen 2022 31:33

#41 Michal a Ondra: Nejlepší BMW M historie a nové Ferrari Purosangue!

Tentokrát se Michal s Ondrou věnují padesátiletému výročí divize BMW M a jejím zásadním výtvorům. Rovněž se rozpovídají o chystaném Ferrari Purosangue, které bude prvním SUV značky. Napsat Ondřej Chamilla