Autokult.cz - Auta nás baví
NejnovějšíVčera

Poslechněte si podcast: #68 Michal A Ondra - Motor 10,3 litru V8, šílené BMW XM a nové Maserati Granturismo V6!

Podcast Michala a Ondry pokračuje svým již 32. dílem a tentokrát se zaměříme na novinky trhu aut. Maserati představilo své působivé kupé Granturismo, kterému věštíme úspěch. BMW přišlo s monstrozním modelem XM, který má oslavovat sportovní vozy divize M, ale jde na to dosti kontroverzním způsobem. A v USA si můžete klidně hned koupit motor do svého vozu, který je přímo extrémní!

58:39

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Před týdnem 01:04:42

#67 Michal A Ondra - Zábavná rodinná auta. A nové Pagani Utopia s manuálem

Další díl podcastu je zde a tentokrát se budeme zabývat vašimi návrhy na zábavná rodinná auta. Napsali jste nám jich opravdu mnoho a my vybrali některé, kterým jsme se chtěli věnovat blíže. Podíváme se pak rovněž na novinku od ikonické značky Pagani. Model Utopia navazuje na kořeny značky a navíc může mít manuální převodovku! Užijte si tedy další díl podcastu Michala a Ondry.

Před 2 týdny 55:55

# 66 Michal A Ondra - Ferrari Purosangue naživo! Zážitky z Maranella a Toyota GR86 s turbem

Dnešní podcast bude věnován hlavně prvním dojmům z Ferrari Purosangue, což je nesmírně zajímavé technické cvičení na téma "jak udělat z pravého Ferrari auto, co trochu vypadá jako SUV a má více dveří". Doplníme to o další zážitky z návštěvy Maranella a nebudou chybět ani další krátké automobilové zprávy třeba o tom, že Toyota testuje v modelu GR86 přeplňovaný motor z Yarise GR.

Před 3 týdny 52:24

#65 Michal a Ondra -Málo známé automobilky - Morgan, RUF, Piaggio, Ginetta, Panoz a další!

Dnešní díl podcastu bude trochu speciální, budeme jej totiž věnovat méně známým výrobcům a automobilkám, kteří možná nejsou hvězdy výstavních mol či televizních reklam, ale jejich vozy mají svá specifika a zajímavé příběhy. Chceme vám tak přiblížit svět malosériových výrobců a možná se i dozvíte, pro jaká auta se Michal a Ondra v poslední době nadchnuli či která automobilka je nejvíce ekologicky udržitelná!

9. září 2022 01:09:38

#64 Michal a Ondra - Zábavná rodinná auta, nové Maserati Granturismo a rošády ve Formuli 1

V dnešním díle podcastu se podíváme na zbrusu nové Maserati Granturismo, které se již ukázalo v celé své kráse jako brutální elektrická variant Folgore, ale bude následovat i zvučný šestiválec. Rozebereme si, co se právě děje ve Formuli 1 a jak na nás letošní sezóna zatím působí. A nebude chybět ani věc, do které bychom chtěli, abyste se zapojili vy, diváci a posluchači - tedy výběr zábavného auta pro rodinu!

1. září 2022 54:19

#63 Michal A Ondra -Dokonalé spojení manuálu a automatu, nový Dodge Charger a konec W16

Nový díl podcastu je zde a s ním i tři zajímavé automobilové novinky posledních dní. Švédský Koenigsegg opět čaroval a po převratném spalovacím motoru představil zatím nejdokonalejší spojení manuálu a automatu v jednom! Rozloučíme se rovněž s motorem W16 od Bugatti, a to modelem Mistral. A nebude chybět ani pohled na nový brutální Dodge Charger, který dělá věci po svém.

25. srpen 2022 01:21:00

#63 Michal a Ondra - Porsche 911 GT3 RS do detailu! Jeli jsme veteránskou setinovou rally

Nový díl podcastu Michala a Ondry se věnuje detailnímu rozboru nového Porsche 911 GT3 RS. Proč je to jedno z nejúžasnějších aut na světě a čím je dokonce lepší, než ekvivalentní závodní speciál 911 Cup? To vše se dozvíte v tomto díle. Dále se zaměříme na veteránské setinové soutěže, protože Ondra se právě vrátil z německé rally Sachsen Classic. Proč by si takovou akci měl vyzkoušet každý nadšenec? I o tom se dnes pobavíme!

18. srpen 2022 57:16

#62 Michal a Ondra - SUV Corvette, skrytá genialita BMW i3 a finanční injekce Aston Martinu

Dnešní díl podcastu Michala a Ondry zahájíme debatou o BMW i3, jehož výroba právě skončila. Proč to bylo přelomové auto? A byl to propadák nebo úspěch? To vše se budeme snažit zodpovědět. Dále se podíváme na plány Američanů udělat z Corvette samostatnou značku, která bude mít i SUV a sedan na elektřinu. Nakonec se vrátíme k Aston Martinu a ukážeme si, že díky tomu nejlepšímu investorovi na světě může být Lance Stroll v klidu!

11. srpen 2022 01:16:45

#61 Michal A Ondra - DE TOMASO - příběh mstivého autoplayboye!

V dnešním podcastu se bude Michal s Ondrou věnovat automobilovému playboyi a velmi vlivnému magnátovi Alessandru De Tomasovi, zakladatele značky De Tomaso a člověka, který vlastnil mnoho významných italských automobilových podniků. Dále kluci proberou srážku se zvěří, jejich zážitky, zkušenosti i to, jak střetu se zvěří předejít.

4. srpen 2022 01:04:54

#60 Michal A Ondra: SPOLUPRÁCE Rolls-Royce a Hyundaie! Vliv hudby na řízení a Civic TYPE R

Dnes se podíváme na vliv hudby na řízení a řekneme si, co rádi posloucháme v autě. Zároveň si ukážeme Novou Hondu Civic Type R, která nám udělala radost. A nebude chybět ani šokující spolupráce Rolls Royce a Hyundaie! Těšit se tedy můžete na uvolněnější povídání o autech, řízení a věcech okolo.

28. červenec 2022 48:25

#59 Michal A Ondra - PŘEVRATNÝ spalovací motor jde do prodeje. Úchvatné závodní koncepty

Nový díl podcastu je zde a tentokrát se budeme radovat z věcí budoucích. Maserati se vrací k závodění a nepůjde o závodění na elektřinu. Hyundai představil fantastický retrofuturistický koncept na vodík a driftovací elektromobil. A na závěr probereme revoluční spalovací motor, který díky zcela novým technologiím umí běžet v různých cyklech, spalovat různá paliva a má 600 koní z tří válců. Jo a není to jen koncept, tento motor se začíná prodávat! Užijte si další podcast Michala a Ondry.