EquiRadio.cz
20. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Anna Kellnerová: Mám radost z našeho výsledku, ale bude to ještě těžké

Pražští lvi mají v Rijádu velmi slibně rozjeté první kolo posledního letošního závodu seriálu Global Champions League. Jsou totiž mezi pěti celky, které nezaznamenaly žádný trestný bod. Čistě šla i Anna Kellnerová, která se s námi podělila o dojmy.

11:04

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 19:29

Michal Demo: Místní pekař si koupil koně a o mém osudu bylo rozhodnuto

Na první pohled se pro Michala Dema nic nezměnilo, stále se stará o koně agilní Stáje Březová. Populární slovenský žokej je ale nyní také trenérem. Na co se těší, jaké naděje má ve stáji a jak to kdysi celé začalo, vypráví v podcastu EquiRadia.

Včera 11:55

Zdeněk Hruška: Některé věci chceme v oblasti změnit, na nějaké navázat

Jediným kandidátem na pozici předsedy výboru Jihočeské oblasti ČJF bude na konferenci, která se koná 1. února v Češňovicích, je Zdeněk Hruška. V rozhovoru pro EquiRadio představil svůj tým i hlavní cíle, s nimiž se budou ucházet o hlasy voličů.

Včera 20:30

Karasová: Rodiče narazili na reiningového trenéra. Teď už tím žijeme

Hostem westernového podcastu Jitky Kynclové byla v současnosti jedna z nejúspěšnějších juniorských jezdkyň v disciplíně reining Sára Karasová. Hovořila o svých začátcích a také o již splněné kvalifikaci na mistrovství Evropy ve Švýcarsku.

Před dvěma dny 04:35

Drezurní klisna Weihegold. S Isabell Werth v sedle byla neporazitelná

Takovou kariérou, jako má Isabell Werth s Weihegold, se mnoho drezurních dvojic chlubit nemůže. Německá jezdkyně s klisnou získala sbírku cenných kovů z nejvýznamnějších akcí FEI. Kdo se s ní setkal, říká, že ho uchvátila milou povahou i talentem.

Před čtyřmi dny 10:32

V Hradištku odstartoval Zimní pohár spřežení. Kralovala tam Muchová

Sobota 28. ledna byla v Hradištku ve znamení úvodního kola Zimního jezdeckého poháru spřežení. Skvěle se dařilo Kateřině Muchové s Frenou, která zcela ovládla soutěž jednospřeží. Dvojspřeží vyhrál Zdeněk Jirásek, čtyřspřeží Radek Nesvačil.

Před pěti dny 05:45

Francouz Julien Epaillard vystoupal s Caracole do nejvyššího sportu

Kariéra klisny Caracole de la Roque nabrala v roce 2022 rychlost. Přitom ještě koncem minulé sezony startovala se Julienem Epaillardem na dvou až tříhvězdových závodech na parkurech do 145 centimetrů. Francouz však volí co nejjednodušší přístup.

Před šesti dny 29:35

Malé vítězství pro fiakry, velký otazník pro budoucnost koní v Praze

Nejméně do konce roku 2023 by fiakry neměly zmizet z pražských ulic. Nad budoucností koní nejen v našem hlavním městě, ale v celé společnosti, však visí otazník. „Neměly by být nečinné ostatní jezdecké disciplíny,“ varuje Václav Luka před radikály.

Před šesti dny 01:30:09

Radek Rouč: Mohu slíbit, že budeme jinak komunikovat. Pořád to neumíme

Prezident České jezdecké federace Radek Rouč v hodinu a půl dlouhém exkluzivním rozhovoru pro EquiRadio podrobně vysvětluje problematiku kolem nového sazebníku poplatků, jednání Rady ČJF i chybné komunikace směrem k veřejnosti a ke členské základně.

Před týdnem 07:50

Ondřej Pospíšil: Bereme to jako výzvu. Všichni máme podobný směr

V úterý 24. ledna proběhla severočeská konference ČJF, při níž se kompletně změnilo složení oblastního výboru. „Někdy je lepší něco změnit od základu než pokračovat v něčem, co nebylo tak úplně podle představ,“ říká nový předseda Ondřej Pospíšil.

Před týdnem 11:45

Radovan Šalek: Všichni v Severomoravské oblasti jsou členy našeho týmu

Předsedou oblastního výboru Severomoravské oblasti ČJF byl zvolen opět Radovan Šalek. „Jsem moc rád, že oblastní výbor je ve složení, ve kterém jsme si na sebe zvykli, a kde má každý své místo,“ uvedl mimo jiného v rozhovoru pro EquiRadio.