Angličan

Seznam Zprávy

Fotbalový podcast Jiřího Hoška. S pravidelnými hosty Luďkem Mádlem, Karlem Häringem, Jaromírem Bosákem nebo Jindřichem Šídlem. Výhradně o Premier League. Každé úterý na Seznam Zprávách.

Web

Epizody

Před šesti dny
Epizoda 9401:06:17

Benevolence při posuzování faulů prospívá plynulosti. Za cenu rizika pro hráče

Čtvrté kolo Premier League bylo nabité událostmi. Přineslo zdařilý návrat Cristiana Ronalda, premiérovou výhru Arsenalu a hned tři červené karty. Hráči přiostřili, všímá si podcast Angličan.

Před týdnem
Epizoda 9301:02:19

Ronaldo zpět v Manchesteru United: geniální tah Rudých ďáblů, nebo hazard?

Portugalská fotbalová ikona Cristiano Ronaldo zamířil po dlouhých dvanácti letech zpět „domů“. Rudá část Manchesteru ho přivítala s otevřenou náručí. Podcast Angličan řeší, co všechno změní jeho příchod do rozjetého mužstva.

Před 2 týdny
Epizoda 9201:13:34

První půlrok v Liverpoolu jsem s nikým nemluvil, přiznal Šmicer na Pivu s Angličanem

Jaký průběh bude mít letos Premier League, jaké příhody zažili hosté Angličana s Karlem Brücknerem? Při živém natáčení fotbalového podcastu SZ se řešila i úskalí liverpoolské angličtiny. Poslechněte si záznam Piva s Angličanem!

Před 3 týdny
Epizoda 9147:19

Noční můra pro obránce. Lukaku dozrál a pořád se zlepšuje

Ústředním tématem Angličana je tentokrát ostře sledovaný šlágr druhého kola Premier League. Tradiční londýnské derby mezi Arsenalem a Chelsea nepřineslo překvapení, když Blues zvítězili dvoubrankovým rozdílem.

17. srpen 2021
Epizoda 9058:44

Máte škraloup a potřebujete vyprat špinavé peníze? Kupte slavný fotbalový klub

I trestně stíhaný nebo pravomocně odsouzený cizinec si může v Anglii snadno a rychle pořídit věhlasný klub až z druhé nejvyšší soutěže. Podcast Angličan žasne nad lehkostí triku. Investigativa Al-Džazíry ukázala, jak na to.

15. srpen 2021
Epizoda 8947:55

Rosický: Nechceme být odkázaní na majitele, který jednou ročně zalepí velkou díru

Kde je stanovená hranice úspěchu a neúspěchu, kdy by složil svou funkci sportovního ředitele Sparty? I o tom se rozpovídala legenda českého fotbalu Tomáš Rosický ve speciálním vydání podcastu Angličan.

10. srpen 2021
Epizoda 8801:11:22

Startuje nový ročník Premier League. Angličan ví, co ho rozhodne!

Už tento pátek začíná nová sezona Premier League. V nejvyšší anglické fotbalové soutěži zpravidla není nouze o nejrůznější dramata a sporné okamžiky. Co všechno lze očekávat od nadcházejícího ročníku, předpovídá podcast Angličan.

3. srpen 2021
Epizoda 8759:21

Co bude s Kanem? A co s hlavičkami? A už hrajete Fantasy Premier League s Angličanem?

Fotbalistům v Anglii se na tréninku doporučuje maximálně deset tvrdých hlaviček týdně. Cílem je ochrana zdraví hráčů. Angličan řeší budoucnost hlavičkování ve fotbale. Díky soutěži podcastu si můžete i zaletět na Premier League!

27. červenec 2021
Epizoda 8652:27

Tlustší čára na monitoru, ofsajd v podpaží. Fotbalová Anglie se učí nová pravidla

Ofsajdová situace, kterou sudí posoudí často jinak, než vidíte vy sami doma na zvětšeném záběru prošpikovaném červenými a modrými čarami. Těmto blamážím chce Premier League říct Dost! Ale zvolila dost svéráznou metodu

20. červenec 2021
Epizoda 8501:03:10

Reakce na řádění výtržníků ve Wembley a spor o Občana Kanea

Zpackaná organizace finále Eura ve Wembley a ohrožení rodinných příslušníků. Kane a spol. to tak nechtějí nechat a chystají své vlastní Fotbalové asociaci nepříjemné psaní. Podcast Angličan si taky rád přisadil.