Konektor podcast
11. březen 2021

Poslechněte si podcast: Aneta Langerová zpívá za Emmu Smetanu. Milan Cais za Anetu. Hellwana je Monika. Piloti jsou dospělí. Štěpán Urban dobrej. Jiří Šelinger moh bejt Ozzy. A Gruppo Salsiccia jsou pod dekou, jako všichni. Jedinej, kdo se v tom vyzná, je Petr a Ondra.

15:06

Konektor podcast

Vydává: Konektor music

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Sezóna 1Epizoda 102Před čtyřmi dny 37:25

Konektor podcast #102 bude plný čerstvý muziky od Calvina Harrise a jeho hostů, zazní AnnenMay Kantereit, NANO, Zuzana Mikulcová, ale i Hootie and The Blowfish, Björk a mnoho dalšího.

Zažíváme přechod z léta do zimy a to si zaslouží i hudební switch. Stočíme se lehce do country, představíme novou desku Calvina Harrise, která je plná skvělých hostů, poslechnem si českou kapelu NANO, a již po několikáté dojde na německé AnnenMay Kantereit, protože zní prostě skvěle. Probereme novou Björk i zpěvačku z Harare, která udělala cover od Pixies. Lehce propereme bulvárek a to není zdaleka všechno. To je jasný. 

Před týdnem 29:04

Konektor podcast #101 - Nová Vltava, Dusilová s Dykem, úplná novinka na české scéně ALT, Peter Tosh, Svaz českých bohémů má rekordní čísla a mnoho dalšího k tanci i poslechu.

Novinky od Vltavy nebo Tomáše Průši. Kalendárium s Peterem Toshem. Nový český projekt ALT nám připomíná ranné doby skupiny Oceán. Tradičně žánrově pestrá selekce novinek i vzpomínek. 

Sezóna 1Epizoda 100Před 2 týdny 50:32

Konektor podcast #100 je jako malovaný. Sté vydání je dlouhé, free a barevné, jako kostýmy jednorožců na maškarním plese. Povídání o Gorillaz, Rising Spirits, Ozzym, Prago, DJ Khaled a dalších!

-Ný, -natý, - itý a hlavně Stý (víme, že sté) vydání obsahuje od všeho něco. Funky, rock, metal, pop, hip hop, R´n B, rap, reggae, prostě alles. A víte, že Ozzy Osbourne má svého rozbíhávače? Že ve studiu pobíhal páv a létala moucha? Že The Streets umí i romantické písně? A z čeho vychází umělecké jméno RedZed? A že se u nás dělá fajn reggae? Že Hawkinsův syn hraje skvěle na bicí? Že pokud si pamatujete, kdy vyšel singl Music od Madonny, tak nejste nejmladší? A že má Madonna dceru? A Johny Legend mejdanovej hit? A že Greentea Peng není druh japonského zeleného čaje? A že Kato chce bejt hodnej? Všechno se dozvíte v jubilejním vydání.

Sezóna 1Epizoda 99Před 3 týdny 25:27

Konektor podcast #99 Díl o zápasu léta s podzimem. Veselý i zádumčivý. A hlavně nadupaný skvělou muzikou. La Femme, Jimmy Cliff, Michael Kiwanuka, Björk, Candy Dulfer, David Bowie a další.

Francouzi zpívající španělsky, dredatí Švýcaři (a to je zakázaný) trocha reggae s kokosy na sněhu, dáme si jedno z nejkrásnějších saxofonových sól a pustíme k tomu Davida Bowieho nebo nové Arctic Monkeys.

25. srpen 2022 28:32

Konektor podcast #98 Kocáb, Irglová, Nicki Minaj, Dr. John, Papalescu 2, RHCP plus spousta dalších hudebních novinek a naše komentáře.

Michael Kocáb má song 1968, Nicki Minaj má hit, Papalescu má kapelu se synem a my k tomu máme navíc trochu blues od Dr. Johna, vzpomínku na superkapelu Traveling Wilburys a trochu kytarovek i rapu. Plus tradičně naše glosy.

Sezóna 1Epizoda 9718. srpen 2022 26:49

Konektor podcast #97 bude prostě letní. Zazní Diana Ross, Heavy Gus, Jamie Bower, STAYJ a další.

V aktuálním vydání načichneme soundtrack k Rise of Gru. Představí se indie folk rock pop kapela Heavy Gus, bude hrát reggae, Jamie Bower, STAYJ. A zbude čas i na poctivý Kumšt.

11. srpen 2022 29:40

Konektor podcast #96 - Oskar Haag z Rakouska, HAIM z USA, The Atavists a hlavně exkluzivně nové tracky od Prago Union plus rozhovor s DJem Ramelem.

Oscar Haag je mladý Rakušák, který skládá hudbu v dětském pokoji. HAIM jsou tři šikovné sestry. A Prago Union mají DJe z Českých Budějovic. Novinek je zase plný podcast a tradičně i trocha drbů. 

Sezóna 1Epizoda 954. srpen 2022 31:11

Konektor Podcast #95 bude eklektický. Zazní DOMi & JD Beck, pustíme si Maneskin, pobavíme se o kapele Moimir Papalescu & The Nihilists, na čínské nástroje zahraje Nini Music a o houpání v bocích se po

V aktuálním konektoru hudebně prolétneme celou planetou. Téměř. Bude atraktivní mladý jazz z Ameriky, folk metal z Tchaj-wanu, lidovky z Čech a samozřejmě dojde i na reggae. To je jasný, anžto je léto.

Sezóna 1Epizoda 9428. červenec 2022 32:13

Konektor podcast #94 bude v rytmu Summertime. Doslova. Zazní Joni Mitchell, Jarvis Cocker, Billie Eilish, Death cab for Cutie, Kapitán Demo, bbno$, Maya Hawk, zazní tipy na rozhlasové hry a dojde i Ba

Léto tepe a letní bude i aktuální vydání Konektor podcastu. Pustíme si různý verze slavné skladby Summertime. Pulp jsou zpátky! Lidl si koupil Kapitána! Herečka a zpěvačka slavných rodičů běhá nahá po lese a běhat bude i Pamela. No a lízneme i reggae, to je jasný, jako že prd hoří.

Sezóna 1Epizoda 9321. červenec 2022 24:55

Konektor podcast #93 nabídne letní muziky i koncerty. Dojde na Young Fathers, Nova Twins, Gruppo Salsiccia, představíme Yaadcore i nový singl Larkin Poe.

7x3=21 a 5x3=19  O čem se asi bude mluvit? Modří již vědí, ostatní se dozví v aktuálním vydání našeho Konektor podcastu. Nové skladby nabízejí Young Fathers, představíme si britské duo Nova Twins, dáme reggae i špetku folk rocku a přihodíme i něco navíc.