NejnovějšíDnes

Poslechněte si podcast: Jaromír Nosek: V seriálech jsem nechtěl hrát nikdy. Ale je potřeba to rozlišit

Proslavil ho seriál Vyprávěj a jeho role gaye Ignáce ve filmu Účastníci zájezdu je nesmrtelná. Řada lidí ho považovala za homosexuála i v běžném životě. V novém seriálu ztvárňuje maskéra. Jaký bude?

27:03

Alex a host

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory s osobnostmi.

Web

Před čtyřmi dny 26:45

Uršula Kluková: Když něco vyprávím a nikdo se nesměje, tak se směju aspoň já

Dlouholetá členka divadla Semafor známá nejen svým nakažlivým smíchem, ale i ikonickým účesem se do důchodu ještě nechystá. „Občas si říkám, že bych měla malinko, ale jen malinko, zvolnit.“

Před pěti dny 22:38

Herečka a zpěvačka Natálie Grossová: Příjmení bych si nikdy nevyměnila

Zpěvu a herectví se věnuje už od útlého dětství. Vystupovala v několika muzikálech a vídat jste ji mohli také v seriálu Slunečná. Teď se chce vrhnout i na sólovou dráhu popové zpěvačky.

Před šesti dny 24:52

Herec a básník Petr Batěk: Každý záporák má i kladné stránky, a to je cesta, jak chci hrát

Petr Batěk jde z role do role, vystupuje s kapelou i sám s kytarou, píše básně a jako správný bohém si v době pandemie pořídil penzion. „Práce mi nevadí žádná, když má smysl. Ke všemu, co jsem dělal, jsem si našel cestu.“

Před týdnem 25:27

Skladatel František Soukup: Dětství jsem měl nestandardní, naši byli šílení

Zakladatel skupiny Nightwork, která šokovala, a hlavně nenudila, se od muziky už trochu odklonil. Čemu se dnes věnuje syn úspěšné textařky a skladatele, František Soukup, a co znamená jeho jméno?

Před týdnem 29:07

Jiří Vondráček: Vztahy s Helenou už neřešíme

Na svém kontě má mnoho hitů jako třeba Máš chuť majoránky nebo Copacabana, kterou zpívala jeho sestra. Teď se soustředí na další ročník hudebního festivalu Porta.

Před týdnem 23:10

Herec Vojtěch Vodochodský: Písničku Knoflíky lásky si teď zpívám každý den

Nadějný herec v minisérii Iveta, kde ztvárnil zpěváka Petra Sepešiho, a syn známého kuchaře a moderátora Ivana Vodochodského. Podobu s otcem byste ale jen těžko hledali.

Před týdnem 26:35

Kytarový virtuos Lubomír Brabec: Nehet je součástí naší tvorby, bez vteřinového lepidla se neobejdu

Hudební kritici ho řadí k nejbrilantnějším kytaristům světa. Koncertoval i na Antarktidě a zúčastnil se jachtařské expedice přeplutí Drakeova průlivu. Baví ho vyhledávat adrenalin?

Před 2 týdny 29:24

Michal David: Texty mají mít příběh. Každý chce žít Nonstop, Mít pár přátel a zažít Lásku z pasáže

Jeho hity znají a zpívají lidé napříč generacemi. Koncem června oslaví velkolepými koncerty své šedesátiny a také 40 let na scéně. „Bude to show, jak se patří, přijedou Village People a bude to moderovat Leoš Mareš.“

Před 2 týdny 26:59

Lucie Vondráčková: Životní karamboly mě naučily zvolnit

Zpěvačka, herečka a také dabérka Lucie Vondráčková je stále velmi aktivní, nejvíc času jí ale zabere péče o děti. „Už deset let. Když mám chvilku, tak v tom volnu si naplánuju třeba dabing,“ usmívá se.