• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
Sezóna 317. březen 2023

Poslechněte si podcast: Aktualita: Proč si s Pavlem a Zemanem nedat svíčkovou a proč Jackson nenazpíval Tři čuníky

Dokázali byste složit prezidentský slib po vývaru a svíčkový? O čem byste se u stolu bavili s Petrem Pavlem a Milošem Zemanem? Proč je dobrý nevědět nic o Michaelu Jacksonovi, když máte oblíbený Tři čuníky? A co má společného Malá čarodějnice a NSDAP? To vše nás zajímá v aktuální Aktualitě.

17:08

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Antimotivační podcast

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 3Epizoda 96Před týdnem 47:34

Hejtujeme práci: Šéfové a jejich ego, nereagování na maily a terapie baseballkou (96)

Varování: V této epizodě zemřelo minimálně jedno štěňátko. Sdílíme své pracovní frustrace: Je horší potkat cestou do práce krajtu, nebo řidiče příměstského autobusu? Pomůže, nebo uškodí, když si vás bývalý šéf pamatuje? Jak na LinkedIn napsat, že šikanujete podřízený, aby to znělo jako přednost? Vzdali byste se vyššího platu výměnou za vyhazov šéfa? V čem při výběru fotky do životopisu pomůže Tinder? Dělají siamská dvojčata za dva? Co si nastavit jako automatickou odpověď na pracovní maily, na který se vám nechce odpovídat? 🎧 Poslechněte si taky náš podcast o seriálu Přátelé [https://open.spotify.com/show/3P3wL8DUs175uypgN8LzYa]!

Před 3 týdny 43:59

Neúspěch jako cesta k úspěchu: Jak přemýšlí Lucka Vondráčková nebo shopaholicadel? (95)

Může člověka proslavit neúspěch? Své o tom vědí shopaholicadel, Lucka Vondráčková i Mr. Bean. Vytvořte si vlastní seznam neúspěchu. Pašujte do Asie namleté nosorožčí rohy. Buďte ,,fuck down" místo ,,fuck up". Jako domácího mazlíčka si pořiďte kámen. Nezapomeňte, že úspěch je pro jednoho, neúspěch pro všechny. Nebo tak nějak.

Sezóna 3Epizoda 9415. srpen 2023 42:23

Je lepší být sám sebou, nebo jako Jabba Hutt ve svetru princezny Kate? (94)

Je být sám sebou opravdu ten nejlepší nápad? Nejsme stejně spíš něčí kopie než originály jako sněhový vločky? Nemá člověk větší šanci na lepší život, když napodobuje někoho jiného? Zjišťujeme na svetříku princezny Kate, plastikách Barbie a Kena, plačících influencerech, botách Ginger Spice, Jabba Hutta v kostýmu Sněhurky i na dvojníkovi Vojty Dyka. Kde bychom mohly bejt, kdybychom byly někdo jiný?

Sezóna 3Epizoda 931. srpen 2023 40:25

Mít cíle, nebo žít jako salámista. Je lepší nechat věci plynout? (93)

Dáváte si velké cíle, nebo jste si vytetovali „amor fati“? Jak moc je trapný, když člověk cituje sám sebe? Pomáhá k úspěchu spíš Excel, nebo alkohol? Zabouchnout neohlášené návštěvě, nebo jí otevřít i své oči a srdíčko? Proč odpovídat jen „ok“? Je lepší být spontánní salámista, nebo si rozplánovat den jako agent FBI? V této epizodě se stáváme vašimi duchovními průvodkyněmi v rozhodnutí, jestli je lepší dávat si cíle, nebo nechat věci prostě plynout.

Sezóna 327. červenec 2023 18:04

Aktualita: Večerka v USA, Britové na semaforech a Římani na Moravě

Co by pomohlo starým a tlustým Britům, aby stihli přejít na semaforu za 6,1 sekundy? Jak se určitě nezachovat, když potkáte v moravském lese ozbrojené Římany? Poprvé je víc Čechů proti trestu smrti než pro něj, je to o nás spíš dobrá, nebo špatná zpráva? A v kolik je v New Yorku večerka? Přinášíme v Aktualitě. 

Sezóna 3Epizoda 9218. červenec 2023 36:36

Mileniálové vs. generace Z: Úspěch začíná na pískovišti (92)

Učit se, učit se, učit se, vtloukali rodiče nám mileniálům. K čemu to potřebuje influencer? nechápe generace Z. Když chtěl Jaroušek na pískovišti naši lopatičku, museli jsme mu ji půjčit. Být nám dneska zase tři roky, nevyrval by nám ji z ruky. Umíme offline rozdělat táborák a online k němu objednat špekáčky. Ale z Levných potravin, protože jsme si už deset let neřekli o větší plat. Závisí úspěch na generaci? Vlastní nezdary na to každopádně svést můžete. 

Sezóna 3Epizoda 914. červenec 2023 01:14:00

Tragéd měsíce: meteoritem zasažená Anne Hodges, miliardářský popelář Michael Carroll, největší smolařka Jeanne Rogers a podvodník John Darwin (91)

Udělali zápis do historie, ale nejspíš jinak, než by si přáli. Kdo bude Tragédem měsícem tentokrát? Průměrná ženuška Anne Hodgesová, které meteorit v obýváku zničil život (06:24)? Mladík Michael Carroll, co vyhrál v loterii, aby ho pak nevzali ani u popelářů (19:07)? Vítězka v kategorii ,,nejsmolnější život ve vesmíru” Jeanne Rogers (34:40)? Anebo by se měl radši doslova zakopat John Darwin, jemuž nevyšla vlastní smrt (46:00)?

29. červen 2023 13:46

Aktualita: Kdy nemá chodit do práce řidič Rohlíku a co slyšíte v absolutním tichu

Proč nevyhazovat plata od vajíček? Kdy by neměl chodit do práce řidič Rohlíku? Když si objednáte dvanáct kilo psích granulí, máte si je sami odtáhnout do třetího patra bez výtahu? Co slyšíte v absolutním tichu? Naši Aktualitu určitě!

Sezóna 320. červen 2023 48:58

Vysoká škola života v praxi: Investujte do motivačního kouče a staňte se avokádem (90)

Ahoj týme! Připraveni rozjet to z nuly na sto? Jste správně! Na každý problém ve vašem životě existuje kouč, facilitátor, mentor, trenér, lektor. A jsme tu i my s vysokou školou života a v téhle epizodě vám poradíme: Jak zlepšit úrodu jahod. Jak díky myším zvýšit hladinu testosteronu. Jak napsat motivační sms. Jak postavit rogalo ze špejlí. Jak v sobě najít avokádo. Jaké tři „P” by si měl nechat vytetovat každý finanční kouč. A možná přijdou i bratři Chucka Norrise. Investujte do sebe, prachy pošlete nám.

Sezóna 316. červen 2023 27:23

Aktualita: Proč spí Japonci ve vaně a kam chodí hasiči na záchod

Jak se žije Japoncům v mini bytech, kde je vana zároveň postel. Co dělá japonská žena v domácnosti. Kam chodí hasiči na záchod. A jak si nepsat to-do listy. Probíráme v Aktualitě.