Autokult.cz - Auta nás baví
6. duben 2023

Poslechněte si podcast: #95 Michal A Ondra - Automobilové trendy, které nás štvou! + Autozážitky z Jordánska!

Jak se jezdí v Jordánsku a jaké automobilové zážitky tam můžete získat? Jaké automobilové trendy nás štvou a měly by již upadnout v zapomnění? To jsou dvě hlavní témata tohoto podcastu Michala a Ondry! Na začátku ještě nakousneme aktuální situaci na trhu s ojetými vozy. Užijte si tedy podcast!

01:08:47

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Před pěti dny 01:14:47

#101 Michal A Ondra - Auta, která se těsně nedostala do sériové výroby! Od Roomsteru po BMW M8!

Tento podcast Michala a Ondry je o autech, které se těsně nedostala do sériové výroby. A někdy to bylo opravdu za minutu dvanáct. Zároveň probereme naše zkušenosti s vozy Audi R8 Spyder a Maserati Granturismo Trofeo a nebude chybět ani komentář k novému Porsche Boxster Spyder RS.

Před týdnem 01:02:50

#100 Michal A Ondra - Proč si malí Číňané kupují dlouhá auta? A další světové zvyklosti!

Japonci mají miniaturní Kei cary, Američané kupují pick-upy a Australané mají Ute. Jenže proč? Vydali jsme se na toulky světem, abychom zjistili, proč jsou v některých částech světa populární specifická auta. Na začátku vás ale čeká i malinký elektrický stylový vůz, který vypadá jako BMW Isetta!

Před 3 týdny 48:58

#99 Michal A Ondra - NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ MOTORY! Sraz Porsche na Slovensku a nový McLaren

Další podcast Michala a Ondry přináší zamyšlení nad těmi nejspolelehlivějšími auty a motory. Které to podle nás jsou jak mezi běžnými, tak sportovními vozy? Dále si řekneme čím nás zklamal nový McLaren 750S a zavzpomínáme na velmi povedený sraz nadšenců do aut ve slovenském Ružomberoku.

28. duben 2023 01:00:45

#98 Michal a Ondra - Přehled BIZARNÍCH ZÁVODNÍCH AUT - Tovární MPV či rallyové Ferrari!

Ne všechna tovární závodní auta působí jako perfektní stroje. Dnes si povíme o závodních autech, která jsou raritní ži bizarní v různých ohledech. Čeká vás Passat s pohonem zadních kol, rodinné kombi či třeba závodní MPV a Ferrari pro rallye. Nejprve vám ale Michal Skuhrovec řekne o své zkušenosti s plnohodnotným závodním autem! Užijte si tedy nový podcast!

21. duben 2023 56:42

#97 Michal A Ondra - NEJLEPŠÍ INSTAGRAMOVÉ ÚČTY PRO AUTAŘE! + vaše tipy na kabriolety

Které instagramové účty stojí za to sledovat, pokud jste nadšenci do aut? A jaké jsou vaše tipy na výjimečné motory a dostupné kabriolety, o kterých jsme se bavili v předchozích podcastech? To vše probereme právě teď u 58. podcastu Michala a Ondry v pořadí!

14. duben 2023 01:05:59

#96 Michal A Ondra - NIČÍME AUTOMOBILOVÉ MÝTY! Hoří elektromobily častěji?

Nový díl podcastu je tady a s ním i automobilové mýty. Je vyšší rychlost na dálnicích nebezpečnější? Hoří elektromobily častěji? A proč jsou červená auta rychlejší? I o tom se pobavíme v povém podcastu Michala a Ondry? A zároveň se podíváme na některé novinky ze světa automobilů.

30. březen 2023 49:30

#94 Michal A Ondra - Tipy na ROADSTERY a KABRIOLETY - Které stojí za to koupit?

Další díl podcastu Michala a Ondry patří otevřeným vozům. Které kabriolety a roadstery nás baví a doporučujeme jejich koupi? Pojďte se s námi podívat na dobrá auta na léto. A zároveň probereme nové Ferrari Roma Spider a řekneme si, jak si stojí proti Ferrari Portofino M se stejnou technikou.

23. březen 2023 01:05:47

#93 Michal A Ondra - MOTORY, které jsou VÝJIMEČNÉ! Plus první dojmy z nového BMW řady 7

Dnešní díl podcastu Michala a Ondry se bude věnovat motorům, které považujeme za výjimečné a dokáží nám zlepšit radost z jízdy. Některé z nich brzy skončí, tak jsme je chtěli oslavit. A zároveň nám můžete dát vědět, jaké motory máte v lásce vy! Na začátku si ale řekneme nejdříve Michalovy dojmy z Maserati Grecale a následně Ondrovy dojmy z nového BMW řady 7.

16. březen 2023 47:30

#92 Michal A Ondra - Automobiloví oslavenci: Tato BOŽSKÁ AUTA slaví v roce 2023 kulatiny!

Jaká významná auta slaví v roce 2023 kulatiny či jiné výročí? Na to se podíváme právě v tomto podcastu. Od Fordu Focus, po výjimečné supersporty, dnes se můžete těšit na mnoho zajímavých vozů! Na začátek si ale povíme ještě o nové řadě stavebních strojů se spalovacími motory na vodík.