23. červenec 2021

Poslechněte si podcast: #66 Fanoušek anglického fotbalu vysvětluje své chováni na ME 2021

Co vedlo anglického fanouška k agresivitě, když je vlastně jako beránek? Agresivitu schovává za podporu svého týmu, má taková podpora vůbec nějaký efekt? Co se během rozhovoru přihodí, bude muset redaktor Stránka volat ochranku? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete i na youtube kanálu "iFILMcz" (c) qqstudio 2021

03:41

Pytlíkov comedy

Vydává: Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz

Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v nové komediální show, volně navazující na seriál Pytlíkov, vysílaný v České televizi. Satira, vycházející z reálných zpráv politického a společenského života, investigativní novinařina a skvělý vyšetřovací tým, to jsou devízy zábavného pořadu. Nekorekní zábava na www.ifilm.cz. https://www.youtube.com/channel/UCo-KxRLhLqr3i1IYPr2IPaQ https://www.stream.cz/pytlikov-aktualne

Web

Před šesti dny 03:13

Pan Fiala a ministryně obrany paní Černochová utíkají před voliči. Dožene je pan Babiš?

Proč pan Babiš doběhl pana Fialu a paní ministryní obrany paní Černochovou? Rozejdou se v dobrém? Utečou v nových F16? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

Před týdnem 03:04

Pan Zeman poučuje pana Fialu v televizní šatně, dá se Smrtka uplatit?

Pan Fiala a pan Zeman v jedné telvizní šatně, politický matador školí premiéra. A co si myslí o nové moderátorce? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

14. červenec 2022 03:44

Pan Fiala si vjel do vlasů s panem Babišem v televizní šatně! Co si všechno řekli?

Pan Fiala a pan Babiš v sobě! Léta nashromážděná energie dvou politiků vybuchla! A my jsme byli u toho! Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

30. červen 2022 03:52

Pan Babiš půjde na hereckou školu, Smrtka mu radí postavu Limonádového Joe.

Smrtka se otevřeně pana Babiše ptá, zda spáchal podvod s Čapím hnízdem a zda byl opravdu v STB? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

17. červen 2022 04:23

Pan Fiala vozí papeži ukrajinskou šálu a Smrtce nabízí neprůstřelnou vestu. Jaký bude další signál?

Smrtka se nebojí zeptat. Pan Fiala se bojí odpovídat. Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

29. květen 2022 03:39

Smrtka rozmlouvá panu Babišovi kandidaturu na prezidenta.

Smrtka rozmlouvá panu Babišovi kandidaturu na prezidenta. Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

19. květen 2022 03:27

Pan Fiala přemlouvá paní Smrtku k nekalostem, kdo vyřeší stoupající bídu?

Pan Fiala vzpomíná na svou cestu na Ukrajinu. Smrtka se nebojí zeptat na cokoli. Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

12. květen 2022 04:00

Smrtka prozrazuje intimnosti o Putinovi, pan Zeman má pro ni návrhy, bude vyslyšen?

V Pytlíkově nyní vypomáhá nová redaktorka Smrtka. A s kým jiným může udělat svůj první rozhovor, než s panem Zemanem? O Putinovi, o válce, o sudu a především o tom, jak si může vyhořelá Smrtka vydělávat na živobytí! Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize.

6. květen 2022 03:23

Pan Fiala doporučuje bídu, konvertoval k františkánům a hlásá: "Nouze naučí všechny být lepšími!"

Pan Fiala jako svatý František je příkladem snášení útrap z nedostatku. Je hodný následování? Může být asket premiérem? Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize. K vidění a slyšení na STREAM.CZ a PODCASTY.cz (c) qqstudio 2022

29. duben 2022 02:50

Pan Okamura zakládá stranu Humorem proti dobré náladě, protože se v parlamentu cítí jako šašek

Pan Okamura si stěžuje na vládní cenzuru, cítí se pak ve Sněmovně jen jako bavič! Jak z toho ven? Radí se s paparazzi Plytkou. Komici Norbert Lichý, Jiří Sedláček, David Viktora a Vladimír Mráz v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov známý z vysílání České televize. K vidění a slyšení na STREAM.CZ a PODCASTY.cz (c) qqstudio 2022