Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: #59 Mateřská krize udeřila + tajný úkol

Je to tady! Na Zmatky přišla mateřská krize. Domča normálně nedávno myslela, že to nedá. Že to vzdá, vrátí dítě a bude. Prozradíme, z čeho máme nebo jsme měly mateřskou krizi, co nám v takových chvílích pomáhá a jestli to na nás pozná naše okolí. A dozvíte se taky, co si na nás vymyslel Zbýk...:D

39:13

ZMATKY

Vydává: Domča a Bára

Podcast dvou matek, které mají v životech a ve výchově svých dětí občas zmatky...

Web

Před pěti dny 48:38

#62 V hlavní roli kočárek

Tuhle epizodu věnujeme celou jenom kočárkům. Řekneme vám, jaký byly naše začátky kočárkování, jakej adrenalin je jízda MHDčkem s kočárem a přidáme i nějaký tipy na kočárky. Hlavně Bára, která je samozvaným kočárkovým expertem.

Před týdnem 47:49

#61 Hlasité výstřiky, špatná noha nebo rozsekaná motorka

Naše dětičky jsou s tatínkama a my máme prostor si zase jednou popovídat jako dvě svobodný holky. Takže dneska se s vámi podělíme o naše zážitky z mládí, přešlapy, pikantnosti nebo třeba selhání. Neboli další epizoda na téma: pobavte se na náš účet :D

Před 2 týdny 37:58

#60 Zmatky mají krámy

Tentokrát přijede teta z Červenýho Kostelce, posedíme si v jahodách a jednoduše budeme mít krámy :D Prozradíme, kdy a za jakých okolností jsme to dostaly, jak vypadá naše PMS nebo jak se nám změnila menstruace po porodu. Tak se pěkně usaďte a poslechněte si naši krvavou epizodu :)

4. červen 2022 44:52

#58 Epizoda zalitá sluncem

O našich dětech (Zoey, Stelle a Štěpovi) se bavíme neustále, ale často zmiňujeme hlavně to, jak je to s nimi náročný. Tentokrát jsme to ovšem vzaly z druhé strany...vzpomínáme na nejlepší zážitky, rozplýváme se nad tím, co je na nich úplně nejlepší , ale řešíme třeba i školky nebo co bude, až děti vyrostou.

28. květen 2022 38:30

#57 Nemluvte v plurálu a naspěte se do zásoby...nešvary maminek a pár rad do začátku

Po porodu je všechno těžký, nový, na všechno si zvykáte - kojíte, nespíte, jezdíte pořád s kočárem, do toho depky...Proto jsme pro novopečené maminky daly dohromady 10 věcí, takových rad, které potřebujete vědět před tím, než porodíte, a naopak 10 nešvarů, kterých se novopečené maminky nejčastěji dopouštějí - a které dokáží lidi okolo vás úplně, ale úplně vyvést z míry :D

21. květen 2022 42:41

#56 Nemusíš zdravit vs. Jestli okamžitě nepozdravíš, tak...! Jaké existují styly výchovy?

Autoritářský, liberální, demokratický...to jsou základní druhy výchovy, mezi kterými si my rodiče můžeme vybrat. Jakým se řídíme my a jaké jsou podle nás trendy ve výchově? To a spoustu dalších věcí rozebíráme v 56. epizodě. No, každopádně se opět přesvědčíte, že jsem obrovský expertky, tentokrát na výchovu :D

14. květen 2022 45:39

#55 Nanuk v 8 měsících nebo sladkosti za odměnu... Co naše děti a cukr?

Z doporučení odborníků vyplývá, že děti do 2 let by ve své stravě neměly mít žádné potraviny s přidaným cukrem....Aha. Tak to jsme ani jedna nezvládly :D Ale jak to mají naše děti s cukrem obecně? Cpou se sladkostmi od rána do večera nebo to máme pod kontrolou? Poslouchejte, dozvíte se :)

7. květen 2022 25:18

#54 Tak jsem se ožral, a co? Všechno moc řešíš! Hm... Věty mužů, které nás štvou

Psaly jste si o to, tak to tu máte! V této epizodě rozebíráme věty mužů, které my ženy slýcháváme velmi často, nerozumíme jim a vůbec celkově nás tak trochu štvou.

30. duben 2022 35:43

#53 Být mámou ve 20, nebo ve 40 letech...co je lepší?

To je otázka...my se na ni snažíme odpovědět a taky dumáme nad tím, jestli se dá na roli mámy vůbec připravit. Co myslíte, byly jsme my připravený na to, co přijde po porodu (ano, u Domči všichni známe odpověď: ani náhodou). Ale co Bára? A měly jsme nějaký plán: do 30 svatba a dítě? Všechno se dozvíte, tak si nás zapněte :)