ZMATKY
11. červen 2022

Poslechněte si podcast: #59 Mateřská krize udeřila + tajný úkol

Je to tady! Na Zmatky přišla mateřská krize. Domča normálně nedávno myslela, že to nedá. Že to vzdá, vrátí dítě a bude. Prozradíme, z čeho máme nebo jsme měly mateřskou krizi, co nám v takových chvílích pomáhá a jestli to na nás pozná naše okolí. A dozvíte se taky, co si na nás vymyslel Zbýk...:D

39:13

ZMATKY

Vydává: Domča a Bára

Podcast dvou matek, které mají v životech a ve výchově svých dětí občas zmatky...

Web

Před týdnem 43:13

#106 Vřed u vagíny 2: Snažilky na koníka, vydírání a sexík

Pamatujete si na vřed u vagíny? Nebo cibuli v posteli? Nebo! Na pálivé prdy? Jestli ne, určitě si pusťte naši 40. epizodu, kde jsme vytahovaly nejrůznější debilní dotazy z maminkovských fór. Tenhle díl je totiž volným pokračováním, a že jsme zase objevily perly! A bude i vředík 😀

Před 3 týdny 37:34

⁣#104 Spánek našich dětí. Noční děsy a jiné libůstky

Taky jste měli náročnou noc, a chce se vám spát? Tak na týden? Místo ledové sprchy na probuzení si dejte náš nový díl! Snažily jsme se to spočítat jak dlouho jsme se obě pořádně nevyspaly. A pak se na to vyprdly a raději pomlouvaly manžely. Malinko..⁣ 😂 Každopádně Dominika prozradila, jestli Štěpán spí sám ve svém novém pokojíčku, jestli pije v noci mlíčko a vůbec jaký má spánkový režim. Bára zase na kolika mm² postele si s dvěma dětmi a manželem lebedí.

28. duben 2023 38:53

#102 Jak moc jiný je to PŘED a PO dítěti?

Taky si už ani nevzpomínáte, kdy jste byla někde bez dítěte? Jako SAMA? A taky pořád čekáte kdy se vám po porodu vrátí život do "starých" kolejí? TAK TO JE TAHLE EPIZODA JAKO STVOŘENÁ PRO VÁS! I my čekáme a v mezičase filozofujeme - jak se nám s dítětem změnily kamarádské vztahy i vazby v našich rodinách, nebo co je pro nás teď v životě nejdůležitější..

15. duben 2023 26:43

#100 Je to vážný, musíme si promluvit...

100 epizod!!! Chápete to? My vůbec ne. Strašně si vážíme toho, že tady s námi jste, někdo možná úplně od začátku a doufáme, že spolu dáme i další stovku. Tak honem, vyrazte na procházku s kočárem, jděte uklízet nebo uspávat (to jsou totiž činnosti, při kterých jsme s vámi nejčastějc) a zaposlouchejte se, zavzpomínejte s námi na úplný začátky a poslechněte si hlavně, co pro vás chystáme dál :)

7. duben 2023 39:22

#99 ZMATKY na tahu: Která z nás se nechá vyšupat?

Dneska vám povíme, jak se u nás slaví Velikonoce, jak barvíme vajíčka a jestli Štěpán bude hodovat…a tradičně přidáme svoje zážitky z uplynulého týdne. Tak poslouchejte a budete , jako vždy, obohacení o cenné informace 😀

1. duben 2023 36:16

#98 Mateřské věřte, nevěřte - co je pravda a co jenom výplod naší bujné fantazie?

Taky máte s dětma tolik zážitků a historek, že by to vydalo na knihu? My rozhodně ano. A dneska nebudeme lakomý a podělíme se s vámi o to nejlepší i nejhorší, co se nám s našima dětma stalo. Ale pozor! Ne všechno, co v dnešní epizodě uslyšíte, bude pravda. Zahrajeme si tak trochu na legendární pořad Věřte, nevěřte... Co se opravdu stalo a co je jen výmysl našich vykojených mozků se dozvíte až na konci pořadu.

25. březen 2023 34:53

#97 ZMATKY na tahu: Battle ve vtipech a mámy podle horoskopu

Dnešní díl je třeskutě vtipný! Až se budete za břicha popadat. Domluvily jsme se, že si dáme takový souboj vtipů, a kdo bude z nás dvou vtipnější, rozhodnete vy! Navíc Bára barvitě popíše, jak přežila střevní chřipku a Domča, jak se málem rozvedla u stavění skříně a mnoho dalšího. Tak poslouchejte :)

18. březen 2023 28:55

#96 Kdy s dětmi zažíváme výstup z komfortní zóny?

Dneska budeme vystupovat z našich komfortních zón. Řekneme vám, co nám jako matkám dělá problém, při jakých situacích se cítíme fakt blbě a chceme někam zalézt a nevylézat. A co pro nás je v poslední době v péči o děti vůbec nejnáročnější. Takže klasický díl plný stěžování si, hurá!

11. březen 2023 37:10

#95 ZMATKY na tahu: Bára posedlá ďáblem a Domča posedlá vším možným

Dnešní epizoda je strašidelná. Samej duch a strašidlo. Budete se bát, nehtíčky strachy okusovat. Máme pro vás připravený vyprávění těch nejstrašidelnějších historek, co jste kdy zažily a...anebo vám tradičně budeme k smíchu :D Nechybí ani podrobný popis našeho programu za minulý týden, vlastně dva týdny, a tipy, na cos se podívat v televizi. Tak směle do toho!

25. únor 2023 38:44

#94 Po narození dítěte budete platit jako mourovatý

Dneska si pokecáme o tom, kolik tak stojí mít v dnešní době dítě - plíny, mlíko, hračky, blbosti...částky neuvěřitelných rozměrů a už to lítá šup sem, šup tam... A aby toho nebylo málo, dáme vám i rady, čemu se vyvarovat a za těžký prachy NEKUPOVAT. Máme i tipy, kde se dá na dítěti ušetřit, Bára nabídne minikurz sockování a mnoho dalšího. Ještěže my jsme zadarmo. Jsme vlastně takovej dar! :D