ZMATKY
26. březen 2022

Poslechněte si podcast: #48 Na rekonvalescenci po porodu doporučujeme...

Co pomohlo Báře po přirozeném porodu a co po císařském řezu, a jaký porod byl lepší? Kdy jsme se znovu dostaly do formy a porovnávaly jsme svoje postavy po porodu s ostatními maminkami? No jasně, že porovnávaly! :D Ale v této epizodě pro vás máme (teda Bára, jako zkušená rodička) skutečně spoustu rad. Tak si nás poslechněte.

32:55

ZMATKY

Vydává: Domča a Bára

Podcast dvou matek, které mají v životech a ve výchově svých dětí občas zmatky...

Web

Před šesti dny 34:53

#97 ZMATKY na tahu: Battle ve vtipech a mámy podle horoskopu

Dnešní díl je třeskutě vtipný! Až se budete za břicha popadat. Domluvily jsme se, že si dáme takový souboj vtipů, a kdo bude z nás dvou vtipnější, rozhodnete vy! Navíc Bára barvitě popíše, jak přežila střevní chřipku a Domča, jak se málem rozvedla u stavění skříně a mnoho dalšího. Tak poslouchejte :)

Před týdnem 28:55

#96 Kdy s dětmi zažíváme výstup z komfortní zóny?

Dneska budeme vystupovat z našich komfortních zón. Řekneme vám, co nám jako matkám dělá problém, při jakých situacích se cítíme fakt blbě a chceme někam zalézt a nevylézat. A co pro nás je v poslední době v péči o děti vůbec nejnáročnější. Takže klasický díl plný stěžování si, hurá!

Před 2 týdny 37:10

#95 ZMATKY na tahu: Bára posedlá ďáblem a Domča posedlá vším možným

Dnešní epizoda je strašidelná. Samej duch a strašidlo. Budete se bát, nehtíčky strachy okusovat. Máme pro vás připravený vyprávění těch nejstrašidelnějších historek, co jste kdy zažily a...anebo vám tradičně budeme k smíchu :D Nechybí ani podrobný popis našeho programu za minulý týden, vlastně dva týdny, a tipy, na cos se podívat v televizi. Tak směle do toho!

25. únor 2023 38:44

#94 Po narození dítěte budete platit jako mourovatý

Dneska si pokecáme o tom, kolik tak stojí mít v dnešní době dítě - plíny, mlíko, hračky, blbosti...částky neuvěřitelných rozměrů a už to lítá šup sem, šup tam... A aby toho nebylo málo, dáme vám i rady, čemu se vyvarovat a za těžký prachy NEKUPOVAT. Máme i tipy, kde se dá na dítěti ušetřit, Bára nabídne minikurz sockování a mnoho dalšího. Ještěže my jsme zadarmo. Jsme vlastně takovej dar! :D

18. únor 2023 42:40

#93 ZMATKY na tahu: Je lepší být mužem, nebo ženou?

Tak jsme si dneska zase trochu zafilozofovolaly :D Je lepší být mužem, nebo ženou? V čem jsme my holky lepší, a co naopak umí líp chlapi? Nechybí ale ani tradiční shrnutí našich týdenních aktivit nebo přehled super filmů a serošů, který jsme viděly :)

11. únor 2023 36:47

#92 Naše mateřské Unpopular Opinions

Dneska se odkopeme a řekneme vám, co nám vadí, kdo nám vadí a proč a hlavně...budeme se hádat! :D A strašně nás zajímá jestli s našima nepopulárníma mateřskýma názorama budete souhlasit, nebo ne. Tak schválně, poslouchejte :)

3. únor 2023 40:12

#91 ZMATKY na tahu: Domča už je taky socka a náš seznam přání

Epizoda splněných přání je tady. Ne, tak dobře, spíš jenom epizoda přání. Daly jsme každá dohromady svůj bucket list…tak se jím můžete třeba taky inspirovat. A kromě našich tužeb, prozradíme klasicky, co jsme zažily, co jsme viděly a rovnou říkám, že jsme nečetly nic 😀

28. leden 2023 31:35

#90 věcí, které nás překvapily u porodu

Seškrábly jsme zbytky naší odvahy, sil a důstojnosti a znovu jsme zavzpomínaly na naše porody. No jak bych to jen…chtěly jste to, máte to mít! 😀 Takže tady je 5 věcí, které nás na porodním sále opravdu překvapily + nějaký pikantnosti jako bonus.

21. leden 2023 38:49

#89 ZMATKY na tahu: Úchylnej soused, brutální flirtovačka a tajnej nákup

Dneska to bude bizár. Rozebraly jsem, co nám v poslední době přišlo fakt bizarní. Těšte se hlavně na Bářiny příběhy, protože na Letné je toho hodně :D Hloubětín je proti tomu úplný prd. Prozradíme, co jsme zažily v posledním týdnu. Bára se pochlubí svým hubnoucím progresem a Domča, podržte se, začala číst knihu! Tak si s námi pojďte virtuálně pokecat, těšíme se na vás.

14. leden 2023 28:55

#88 Šílíte ze svých dětí? Máme 4 mantry pro váš vnitřní klid

Tak jsme si říkaly, že jsme vám dlouho nedaly žádné cenné rady. Takže nadešel čas to zopakovat! Teda, jak nás znáte, je to spíš taková sranda, která nás napadla. Máme pro vás 4 mantry, nebo chcete-li, životně důležité věty, které by si měla opakovat každá maminka, aby nezešílela ze svých dětí.