Autokult.cz - Auta nás baví
13. duben 2022

Poslechněte si podcast: #46 Michal a Ondra -BMW-Alpina, Toyota GR Corolla a zajímavosti z dopravy ve světě

V dalším díle podcastu Michala a Ondry se podíváme na budoucnost značky Alpina. Ta představila nový model a zároveň zveřejnila informaci, že ji odkoupilo BMW. Co to znamená pro budoucnost? To se budeme snažit rozluštit. Podíváme se rovněž na zajímavé zvyky z dopravy v zahraničí a nebude chybět ani pohled na novou sportovní čtyřkolku GR Corolla od Toyoty.

52:02

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Včera 49:30

#94 Michal A Ondra - Tipy na ROADSTERY a KABRIOLETY - Které stojí za to koupit?

Další díl podcastu Michala a Ondry patří otevřeným vozům. Které kabriolety a roadstery nás baví a doporučujeme jejich koupi? Pojďte se s námi podívat na dobrá auta na léto. A zároveň probereme nové Ferrari Roma Spider a řekneme si, jak si stojí proti Ferrari Portofino M se stejnou technikou.

Před týdnem 01:05:47

#93 Michal A Ondra - MOTORY, které jsou VÝJIMEČNÉ! Plus první dojmy z nového BMW řady 7

Dnešní díl podcastu Michala a Ondry se bude věnovat motorům, které považujeme za výjimečné a dokáží nám zlepšit radost z jízdy. Některé z nich brzy skončí, tak jsme je chtěli oslavit. A zároveň nám můžete dát vědět, jaké motory máte v lásce vy! Na začátku si ale řekneme nejdříve Michalovy dojmy z Maserati Grecale a následně Ondrovy dojmy z nového BMW řady 7.

Před 2 týdny 47:30

#92 Michal A Ondra - Automobiloví oslavenci: Tato BOŽSKÁ AUTA slaví v roce 2023 kulatiny!

Jaká významná auta slaví v roce 2023 kulatiny či jiné výročí? Na to se podíváme právě v tomto podcastu. Od Fordu Focus, po výjimečné supersporty, dnes se můžete těšit na mnoho zajímavých vozů! Na začátek si ale povíme ještě o nové řadě stavebních strojů se spalovacími motory na vodík.

Před 3 týdny 01:12:00

#91 Michal A Ondra - F1 2023: ASTON MARTIN válí a my to tušili už loni! JAK? A co bude dál?

Po týdenní odmlce způsobené nemocí se vracíme k podcastu a dnes probereme hlavně Formuli 1! Nový ročník je zde a po prvním závodě se dějí věci. Ferrari stále bojuje se spolehlivostí, Red Bull válí a Aston Martin skoro všechny překvapil! Nás však úplně ne, protože jsme to predikovali už loni. A krom toho se podíváme i do Svatého Mořice na dokonalý sraz unikátních aut na sněhu. Tohle jinde na světě neuvidíte! Užijte si tedy náš formulový podcast Michala a Ondry.

27. únor 2023 01:36:37

#90 Marian Chytka: MARIAN CHYTKA: Z Čech až na vrchol motorsportového světa!

Marian Chytka patří mezi největší světovou fotografickou hvězdu. Mluví za něho tovární týmy, pro které fotí nejen na Dakaru. Právě tam to ale všechno začalo a Mariana baví nejvíce. PO osmi letech jsme ho opět vyzpovídali a zjistili, kam se za tu dobu posunul, jak se dostává k největším hvězdám motorsportu a co obnáší fotit na Dakarské rally pro 60 klientů.

24. únor 2023 01:13:04

#89 Michal A Ondra - ZÁKAZ spalovacích motorů: Jak je to DOOPRAVDY!?

Média nás velmi vágně informují o Zákazu prodeje vozů se spalovacím motorem v roce 2035. Rozhodli jsme se tedy v tomto podcastu (čas 34:05) říci vše včetně skutečnosti, že spalovací motory jako takové s rokem 2035 rozhodně končit nemusí. A také probereme normu Euro 7 a všeobecnou nevoli s jejím zavedením. K tomu všemu ale dále hodnotíme obsah vaší garáže a probereme Soichiro Toyodu, který právě zemřel. Jednalo se o důležitou osobu v rámci automobilky Toyota. Na závěr si dáme ještě první hybridní Corvette a plány na dostupné sportovní auto s motorem uprostřed od Suzuki a Toyoty! Tak si užijte tento nový podcast Michala a Ondry.

16. únor 2023 56:34

#88 Michal A Ondra - ŽENY, KTERÉ ZMĚNILY AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL! + tryskové Ferrari

Tentokrát se zaměříme na něžnější polovinu lidstva a ukážeme si vynálezy žen, které změnily automobilový průmysl. Dále se podíváme na to, proč už není Volkswagen Golf nejprodávanějším autem v Evropě a kdo jej předběhl. A nebude chybět ani unikátní patent Ferrari, který by měl pomocí trysek zlepšit ovladatelnost auta. Jo a taky si povíme o věcech z motorsportu! Tak si užijte již 50. podcast Michala a Ondry na Autokultu!

12. únor 2023 01:38:23

#87 DJ Lucky Boy - DRIFT PROJECT 2 S MENTEM BUDE! S LANCEREM EVO JSEM UDĚLAL CHYBU

Lukáš Souhrada alias DJ Lucky Boy se v podcastu Autokultu rozpovídal o své vášni k autům, o nových projektech, o fungování značky Furt Bokem i o propagaci driftů a motorsportu v Česku i dalších zemích. Naváže na legendární Drift Project s youtuberem Mentem? Kolik aut má v garáži? A proč by dnes udělal renovaci a úpravu Lanceru Evo jinak? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v prvním podcastu DJ Lucky Boye na Autokultu.

9. únor 2023 01:11:45

#86 Michal A Ondra - FINANČNÍ PRŮŠVIHY: Auta, která vás zruinují! - A poslední V12 od Lamba

Hlavním tématem tohoto podcastu jsou ojetá auta, jejichž provoz a opravy stojí neúměrné množství peněz. Podíváme se na celou řadu různé drahých vozů, jejichž koupě je krajní finanční nerozvážnost. Dále se podíváme na nejdražší nové auto prodané v aukci a nebude chybět ani poslední rozlučka se čistě spalovacím dvanáctiválcem Lamborghini! Užijte si nový díl podcastu Michala a Ondry.

2. únor 2023 01:16:30

#85 Michal A Ondra - KAUFY: Auta, která stojí za to koupit! A je český auto trh v úpadku?

Často se nás ptáte, jaká auta jsou dobrou koupí. Dali jsme tedy dohromady několik nových, zánovních i levnějších aut, která jsou podle nás za dobré peníze. Dále jsme se podívali na to, jak se daří českému trhu, a to ať už z hlediska nových vozů, anebo ojetin. Máme očekávat růst cen, anebo naopak zlevnění? To a mnohé další se dozvíte v novém podcastu Autokultu!