ZMATKY
15. leden 2022

Poslechněte si podcast: #38 Holka, nebo kluk? Co čeká Bára prozradil test babských pověr

Nebo možná neprozradil tak úplně? Každopádně test proběhl a vy si můžete poslechnout, co z něj "vylezlo". Kromě toho jsme se taky bavily o známkách blížícího porodu nebo jak to svoje druhý těhotenství Barča prožívá.

30:15

ZMATKY

Vydává: Domča a Bára

Podcast dvou matek, které mají v životech a ve výchově svých dětí občas zmatky...

Web

Včera 36:16

#98 Mateřské věřte, nevěřte - co je pravda a co jenom výplod naší bujné fantazie?

Taky máte s dětma tolik zážitků a historek, že by to vydalo na knihu? My rozhodně ano. A dneska nebudeme lakomý a podělíme se s vámi o to nejlepší i nejhorší, co se nám s našima dětma stalo. Ale pozor! Ne všechno, co v dnešní epizodě uslyšíte, bude pravda. Zahrajeme si tak trochu na legendární pořad Věřte, nevěřte... Co se opravdu stalo a co je jen výmysl našich vykojených mozků se dozvíte až na konci pořadu.

Před týdnem 34:53

#97 ZMATKY na tahu: Battle ve vtipech a mámy podle horoskopu

Dnešní díl je třeskutě vtipný! Až se budete za břicha popadat. Domluvily jsme se, že si dáme takový souboj vtipů, a kdo bude z nás dvou vtipnější, rozhodnete vy! Navíc Bára barvitě popíše, jak přežila střevní chřipku a Domča, jak se málem rozvedla u stavění skříně a mnoho dalšího. Tak poslouchejte :)

Před 2 týdny 28:55

#96 Kdy s dětmi zažíváme výstup z komfortní zóny?

Dneska budeme vystupovat z našich komfortních zón. Řekneme vám, co nám jako matkám dělá problém, při jakých situacích se cítíme fakt blbě a chceme někam zalézt a nevylézat. A co pro nás je v poslední době v péči o děti vůbec nejnáročnější. Takže klasický díl plný stěžování si, hurá!

Před 3 týdny 37:10

#95 ZMATKY na tahu: Bára posedlá ďáblem a Domča posedlá vším možným

Dnešní epizoda je strašidelná. Samej duch a strašidlo. Budete se bát, nehtíčky strachy okusovat. Máme pro vás připravený vyprávění těch nejstrašidelnějších historek, co jste kdy zažily a...anebo vám tradičně budeme k smíchu :D Nechybí ani podrobný popis našeho programu za minulý týden, vlastně dva týdny, a tipy, na cos se podívat v televizi. Tak směle do toho!

25. únor 2023 38:44

#94 Po narození dítěte budete platit jako mourovatý

Dneska si pokecáme o tom, kolik tak stojí mít v dnešní době dítě - plíny, mlíko, hračky, blbosti...částky neuvěřitelných rozměrů a už to lítá šup sem, šup tam... A aby toho nebylo málo, dáme vám i rady, čemu se vyvarovat a za těžký prachy NEKUPOVAT. Máme i tipy, kde se dá na dítěti ušetřit, Bára nabídne minikurz sockování a mnoho dalšího. Ještěže my jsme zadarmo. Jsme vlastně takovej dar! :D

18. únor 2023 42:40

#93 ZMATKY na tahu: Je lepší být mužem, nebo ženou?

Tak jsme si dneska zase trochu zafilozofovolaly :D Je lepší být mužem, nebo ženou? V čem jsme my holky lepší, a co naopak umí líp chlapi? Nechybí ale ani tradiční shrnutí našich týdenních aktivit nebo přehled super filmů a serošů, který jsme viděly :)

11. únor 2023 36:47

#92 Naše mateřské Unpopular Opinions

Dneska se odkopeme a řekneme vám, co nám vadí, kdo nám vadí a proč a hlavně...budeme se hádat! :D A strašně nás zajímá jestli s našima nepopulárníma mateřskýma názorama budete souhlasit, nebo ne. Tak schválně, poslouchejte :)

3. únor 2023 40:12

#91 ZMATKY na tahu: Domča už je taky socka a náš seznam přání

Epizoda splněných přání je tady. Ne, tak dobře, spíš jenom epizoda přání. Daly jsme každá dohromady svůj bucket list…tak se jím můžete třeba taky inspirovat. A kromě našich tužeb, prozradíme klasicky, co jsme zažily, co jsme viděly a rovnou říkám, že jsme nečetly nic 😀

28. leden 2023 31:35

#90 věcí, které nás překvapily u porodu

Seškrábly jsme zbytky naší odvahy, sil a důstojnosti a znovu jsme zavzpomínaly na naše porody. No jak bych to jen…chtěly jste to, máte to mít! 😀 Takže tady je 5 věcí, které nás na porodním sále opravdu překvapily + nějaký pikantnosti jako bonus.

21. leden 2023 38:49

#89 ZMATKY na tahu: Úchylnej soused, brutální flirtovačka a tajnej nákup

Dneska to bude bizár. Rozebraly jsem, co nám v poslední době přišlo fakt bizarní. Těšte se hlavně na Bářiny příběhy, protože na Letné je toho hodně :D Hloubětín je proti tomu úplný prd. Prozradíme, co jsme zažily v posledním týdnu. Bára se pochlubí svým hubnoucím progresem a Domča, podržte se, začala číst knihu! Tak si s námi pojďte virtuálně pokecat, těšíme se na vás.