Autokult.cz - Auta nás baví
17. srpen 2021

Poslechněte si podcast: #31 Jakub a Ondra - Poslední záchvěv nejlepších aut se spalovacími motory je právě tady

Opravdu, právě teď zažíváme poslední roky, kdy ještě přicházejí ty nejlepší auta se spalovacími motory. Za rok či dva už nic podobného nezažijeme. Jakub vyzkoušel nejextrémnější Huracán STO, Ondra zase Land Rover s osmiválcovým motorem.

01:12:52

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Před čtyřmi dny 01:04:42

#67 Michal A Ondra - Zábavná rodinná auta. A nové Pagani Utopia s manuálem

Další díl podcastu je zde a tentokrát se budeme zabývat vašimi návrhy na zábavná rodinná auta. Napsali jste nám jich opravdu mnoho a my vybrali některé, kterým jsme se chtěli věnovat blíže. Podíváme se pak rovněž na novinku od ikonické značky Pagani. Model Utopia navazuje na kořeny značky a navíc může mít manuální převodovku! Užijte si tedy další díl podcastu Michala a Ondry.

Před týdnem 55:55

# 66 Michal A Ondra - Ferrari Purosangue naživo! Zážitky z Maranella a Toyota GR86 s turbem

Dnešní podcast bude věnován hlavně prvním dojmům z Ferrari Purosangue, což je nesmírně zajímavé technické cvičení na téma "jak udělat z pravého Ferrari auto, co trochu vypadá jako SUV a má více dveří". Doplníme to o další zážitky z návštěvy Maranella a nebudou chybět ani další krátké automobilové zprávy třeba o tom, že Toyota testuje v modelu GR86 přeplňovaný motor z Yarise GR.

Před 2 týdny 52:24

#65 Michal a Ondra -Málo známé automobilky - Morgan, RUF, Piaggio, Ginetta, Panoz a další!

Dnešní díl podcastu bude trochu speciální, budeme jej totiž věnovat méně známým výrobcům a automobilkám, kteří možná nejsou hvězdy výstavních mol či televizních reklam, ale jejich vozy mají svá specifika a zajímavé příběhy. Chceme vám tak přiblížit svět malosériových výrobců a možná se i dozvíte, pro jaká auta se Michal a Ondra v poslední době nadchnuli či která automobilka je nejvíce ekologicky udržitelná!

Před 3 týdny 01:09:38

#64 Michal a Ondra - Zábavná rodinná auta, nové Maserati Granturismo a rošády ve Formuli 1

V dnešním díle podcastu se podíváme na zbrusu nové Maserati Granturismo, které se již ukázalo v celé své kráse jako brutální elektrická variant Folgore, ale bude následovat i zvučný šestiválec. Rozebereme si, co se právě děje ve Formuli 1 a jak na nás letošní sezóna zatím působí. A nebude chybět ani věc, do které bychom chtěli, abyste se zapojili vy, diváci a posluchači - tedy výběr zábavného auta pro rodinu!

1. září 2022 54:19

#63 Michal A Ondra -Dokonalé spojení manuálu a automatu, nový Dodge Charger a konec W16

Nový díl podcastu je zde a s ním i tři zajímavé automobilové novinky posledních dní. Švédský Koenigsegg opět čaroval a po převratném spalovacím motoru představil zatím nejdokonalejší spojení manuálu a automatu v jednom! Rozloučíme se rovněž s motorem W16 od Bugatti, a to modelem Mistral. A nebude chybět ani pohled na nový brutální Dodge Charger, který dělá věci po svém.

25. srpen 2022 01:21:00

#63 Michal a Ondra - Porsche 911 GT3 RS do detailu! Jeli jsme veteránskou setinovou rally

Nový díl podcastu Michala a Ondry se věnuje detailnímu rozboru nového Porsche 911 GT3 RS. Proč je to jedno z nejúžasnějších aut na světě a čím je dokonce lepší, než ekvivalentní závodní speciál 911 Cup? To vše se dozvíte v tomto díle. Dále se zaměříme na veteránské setinové soutěže, protože Ondra se právě vrátil z německé rally Sachsen Classic. Proč by si takovou akci měl vyzkoušet každý nadšenec? I o tom se dnes pobavíme!

18. srpen 2022 57:16

#62 Michal a Ondra - SUV Corvette, skrytá genialita BMW i3 a finanční injekce Aston Martinu

Dnešní díl podcastu Michala a Ondry zahájíme debatou o BMW i3, jehož výroba právě skončila. Proč to bylo přelomové auto? A byl to propadák nebo úspěch? To vše se budeme snažit zodpovědět. Dále se podíváme na plány Američanů udělat z Corvette samostatnou značku, která bude mít i SUV a sedan na elektřinu. Nakonec se vrátíme k Aston Martinu a ukážeme si, že díky tomu nejlepšímu investorovi na světě může být Lance Stroll v klidu!

11. srpen 2022 01:16:45

#61 Michal A Ondra - DE TOMASO - příběh mstivého autoplayboye!

V dnešním podcastu se bude Michal s Ondrou věnovat automobilovému playboyi a velmi vlivnému magnátovi Alessandru De Tomasovi, zakladatele značky De Tomaso a člověka, který vlastnil mnoho významných italských automobilových podniků. Dále kluci proberou srážku se zvěří, jejich zážitky, zkušenosti i to, jak střetu se zvěří předejít.

4. srpen 2022 01:04:54

#60 Michal A Ondra: SPOLUPRÁCE Rolls-Royce a Hyundaie! Vliv hudby na řízení a Civic TYPE R

Dnes se podíváme na vliv hudby na řízení a řekneme si, co rádi posloucháme v autě. Zároveň si ukážeme Novou Hondu Civic Type R, která nám udělala radost. A nebude chybět ani šokující spolupráce Rolls Royce a Hyundaie! Těšit se tedy můžete na uvolněnější povídání o autech, řízení a věcech okolo.

28. červenec 2022 48:25

#59 Michal A Ondra - PŘEVRATNÝ spalovací motor jde do prodeje. Úchvatné závodní koncepty

Nový díl podcastu je zde a tentokrát se budeme radovat z věcí budoucích. Maserati se vrací k závodění a nepůjde o závodění na elektřinu. Hyundai představil fantastický retrofuturistický koncept na vodík a driftovací elektromobil. A na závěr probereme revoluční spalovací motor, který díky zcela novým technologiím umí běžet v různých cyklech, spalovat různá paliva a má 600 koní z tří válců. Jo a není to jen koncept, tento motor se začíná prodávat! Užijte si další podcast Michala a Ondry.