Epizoda 302. listopad 2021

Poslechněte si podcast: 30 | Investice do kryptoměn s Jakubem Vejmolou alias Kicomem z Bitcoinového kanálu

Kryptoměny vládnou internetu. Co přesně to jsou kryptoměny a jakou mají budoucnost? Jak a kde investovat do takového Bitcoinu a jakou strategii zvolit? A jaké to je být největším českým kryptoměnovým influencerem? To se dozvíte od Jakuba Vejmoly alias Kicoma [https://bitcoinovejkanal.cz/] z Bitcoinového kanálu [https://www.youtube.com/c/BitcoinovejKan%C3%A1l/featured]! Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko] (https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko)

01:09:07

Rozbité prasátko u mikrofonu

Vydává: Rozbité prasátko

Podcast Rozbité prasátko u mikrofonu je vaším odrazovým můstkem do světa peněz! Chcete se zbavit dluhů, lépe hospodařit s penězi, více vydělávat, vybudovat pasivní příjem nebo začít investovat? Tak se nalaďte na vlnu osobních financí spolu s Prasátkem Jakubem!

Web

Epizoda 46Před týdnem 01:01:04

46 | V zákulisí Rozbitého prasátka - jak to všechno začalo, jak to šlape a jaké mám s blogem a podcastem cíle?

Rozbité prasátko v únoru 2022 oslavilo 3 roky od založení. A že to byla jízda! Z maličké záliby v penězích vyrostl blog se 70 články, podcast, který poslouchají tisíce lidí a extrémně zajímavý zdroj vedlejšího příjmu. Rozbité prasátko se pro mě stalo víc než jen vedlejším projektem. Poslechněte si, jak to v zákulisí Rozbitého prasátka vypadá a jak to všechno funguje! Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko]

Epizoda 45Před 3 týdny 01:06:04

45 | Je lepší být podnikatelem nebo zaměstnancem? Výhody a nevýhody!

Asi těžko lze klást ještě větší důraz na důležitost příjmů z dobře placené práce či úspěšných podnikání. Jde doslova o game changing status quo, který vás dokáže mílovými kroky přiblížit k jakýkoliv finančním cílům, ať už jsou jakékoliv. Je lepší podnikat či se nechat zaměstnat? Jaké jsou výhody a nevýhody? Poslechněte si velký showdown mezi podnikatelskou dráhou a kariérou zaměstnance! Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko]

Epizoda 4417. květen 2022 01:00:25

44 | Když vás vaše pověst předchází aneb důležitost vlastní značky s Petrem Schwankem

Chcete usínat s klidem z toho, že se nemusíte bát o práci? Chcete mít možnost si vybírat vlastní zákazníky? Checete, aby vás vaše pověst předcházela? Budování značky může mít obrovské dopady na vaši finanční situaci. Ne nadarmo jsou celebrity v jakýcholiv oborech placeny vždycky nejlépe! S Petrem Schwankem [https://www.linkedin.com/in/petr-schwank/], autorem podcastu Buduj značku [https://ceskepodcasty.cz/podcasty/buduj-znacku] a majitelem podcastové firmy EP Events & Production [https://www.events-production.cz/] si budeme povídat o tom, proč má smysl, abyste vy a vaše práce byli vidět a slyšet! Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko]

Epizoda 433. květen 2022 01:11:30

43 | První krůčky při podnikání s Jiřím Rosteckým, MladýPodnikatel.cz

Jiří Rostecký [https://www.rostecky.cz/o-mne], zakladatel největšího českého vzdělávacího portálu pro podnikatele a manažery MladýPodnikatel.cz [https://mladypodnikatel.cz/], o podnikání něco ví. A protože podnikání může posloužit jako důležitý stavební kámen budování finančně nezávislého života, poradí všem začínajícím podnikatelům, jak začít podnikat a nezbláznit se z toho. Dozvíte se, jaké jsou první podnikatelské kroky, jak otestovat podnikatelskou myšlenku nebo na co si dát v začátcích pozor! Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko]

Epizoda 4219. duben 2022 56:53

42 | Co dělat když přijdete o práci?

Přijít o práci je na prd. Těžko se nachází jakákoliv slova podpory pro tak nepříjemnou životní chvíli. Co kdybyste se ale na ztrátu zaměstnání koukali optimisticky a brali ji jako příležitost? Jak se na tak negativní událost vůbec připravit? A co za kroky můžete podniknout, když už přijde na lámání chleba? Buďte vždy o krok na před a na případnou ztrátu zaměstnání se poctivě připravte! Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko] (https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko)

Epizoda 415. duben 2022 01:16:07

41 | Osobní a profesní rozvoj s Jankou Chudlíkovou, autorkou podcastu Dolu|Nahoru

Největším nepřítelem v cestě za seberozvojem jsme často my samotní. S lektorkou osobního a profesního rozvoje Jankou Chudlíkovou [https://www.jankachudlikova.com/], kterou můžete znát například z podcastu Dolu|Nahoru [https://www.youtube.com/c/JankaChudl%C3%ADkov%C3%A1/featured], se budeme bavit o mindsetu, cílevědomosti, důležitosti osobní vize a to jak v kontextu pracovního života a financí, tak všech ostatních životních sfér! Dosáhněte na pomyslný vrchol hory osobního rozvoje! Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko] (https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko)

Epizoda 4022. březen 2022 01:20:26

40 | Změňte práci a staňte se dobře placeným ajťákem s Honzou Javorkem, zakladatelem junior.guru

Kdo by nechtěl vydělávat více peněz? Pravda je taková, že v některých profesích je strop výdělků dost nízký. To však neplatí pro IT obor. IT toho však nabízí mnohem více než jen vysokou mzdu! O tom, proč se stát ajťákem, vám řekne Honza Javorek [https://junior.guru/], IT guru pro všechny začátečníky a career switchery z projektu junior.guru [https://www.linkedin.com/in/honzajavorek/]. A aby toho nebylo málo, svůj životní příběh odvypráví i Pavel Polcr [https://itnoob.cz/], který se ze světa financí vydal do světa počítačů! Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko] (https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko)

Epizoda 398. březen 2022 01:02:56

39 | Jak si říct v práci o víc peněz?

Myslíte si, že si zasloužíte v práci víc peněz, ale vaši nadřízení vám ne a ne přidat? Tak na nic nečekejte a vezměte své osudy do vlastních rukou. Není nic jednouduššího, než si říct o více peněz [https://rozbiteprasatko.cz/jak-si-rict-o-vyssi-plat/]. Chce to ale mít plán a umět alespoň trochu vyjednávat s lidmi. S Rozbitým prasátkem dosáhnete obojího! Seznamte se s kufříkovou metodou, základy umění vyjednávání a dalšími hacky, které můžete použít při vyjednávání s nadřízenými ve vlastní prospěch. Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko] (https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko)

Epizoda 3822. únor 2022 01:07:12

38 | Jak se připravit na pracovní pohovor?

Nová práce často ústí ve vyšší výdělky. A vyšší výdělky mohou ústit v lepší život. První vstupní bariérou je samotný pracovní pohovor. Jak se na takový pracovní pohovor připravit? A na co si dát pozor? A co můžete využít ve svůj prospěch? Nechte si poradit od Rozbitého prasátka! Možná budete překvapeni, kolik toho máte ve svých rukách. Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko] (https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko)

Epizoda 378. únor 2022 01:02:19

37 | SníDANĚ se Šárkou - vše, co potřebujete vědět o daňových povinnostech

Jen dvě věci máte v životě jisté - daně a smrt. Ohledně otázek se smrtí vám bohužel Rozbité prasátko neporadí. Ale daně, s těmi se pracovat rozhodně dá. O tom, na co musíte při vyplňování daňových přiznání myslet, jak zohledňovat investice a na co si dávat pozor, odpoví Šárka Pelikánová [https://www.linkedin.com/in/sarkapelikanova/], autorka podcastu sníDANĚ se Šárkou [https://audioboom.com/channels/5027930] a majitelka firmy CEG [https://www.connectgroup.cz/]. Support the show [https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko] (https://www.buymeacoffee.com/rozbiteprasatko)