3. srpen 2021

Poslechněte si podcast: #29 Jakub a Ondra: Elektromobilita sebere firmám tradiční, dlouho vyráběné produkty

Elektromobilita neustále rozdmýchává emoce, pozitivní i negativní. Jak v sériových autech, tak i v motorsportu. Mnoha firmám sebe tradiční produkty, které vyráběly mnoho let. Jakub se s Ondrou pustil do diskuze o její smysluplnosti a budoucnosti. Bude úspěšná nebo ne?

01:02:49

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Před pěti dny 01:16:45

#61 Michal A Ondra - DE TOMASO - příběh mstivého autoplayboye!

V dnešním podcastu se bude Michal s Ondrou věnovat automobilovému playboyi a velmi vlivnému magnátovi Alessandru De Tomasovi, zakladatele značky De Tomaso a člověka, který vlastnil mnoho významných italských automobilových podniků. Dále kluci proberou srážku se zvěří, jejich zážitky, zkušenosti i to, jak střetu se zvěří předejít.

Před týdnem 01:04:54

#60 Michal A Ondra: SPOLUPRÁCE Rolls-Royce a Hyundaie! Vliv hudby na řízení a Civic TYPE R

Dnes se podíváme na vliv hudby na řízení a řekneme si, co rádi posloucháme v autě. Zároveň si ukážeme Novou Hondu Civic Type R, která nám udělala radost. A nebude chybět ani šokující spolupráce Rolls Royce a Hyundaie! Těšit se tedy můžete na uvolněnější povídání o autech, řízení a věcech okolo.

Před 2 týdny 48:25

#59 Michal A Ondra - PŘEVRATNÝ spalovací motor jde do prodeje. Úchvatné závodní koncepty

Nový díl podcastu je zde a tentokrát se budeme radovat z věcí budoucích. Maserati se vrací k závodění a nepůjde o závodění na elektřinu. Hyundai představil fantastický retrofuturistický koncept na vodík a driftovací elektromobil. A na závěr probereme revoluční spalovací motor, který díky zcela novým technologiím umí běžet v různých cyklech, spalovat různá paliva a má 600 koní z tří válců. Jo a není to jen koncept, tento motor se začíná prodávat! Užijte si další podcast Michala a Ondry.

Před 3 týdny 01:07:10

#58 Michal a Ondra: Které celebrity jsou automobilovými nadšenci?

V dnešním podcastu Michala a Ondry se podíváme na ceny nové Alfy Romeo Tonale, probereme aktuální vývoj českého trhu s novými i ojetými vozy a ukážeme si, které celebrity jsou velkými automobilovými nadšenci.

14. červenec 2022 56:46

#57 Michal a Ondra: Čím nás zaujal OPEL ASTRA? Shrnutí Hyundaie N a obrovský PORSCHE club!

Dvacátý díl podcastu Michala a Ondry dnes pokryje i obyčejnější vozy a řekneme si, čím nás zaujal běžný nový Opel Astra. Dále se podíváme na novinku od Hyundaie, cool liftback Ioniq 6, a probereme krátkou historii sportovních modelů N. Na závěr nebude chybět ani povídání o návštěvě z USA, o tamním Porsche klubu a o novém Porsche Macan!

7. červenec 2022 01:03:11

#56 Michal a Ondra: Továrna ALPINE a model A110, nová ŠKODA SUPERB 4 a RANGE ROVER P530 V8!

Nový díl podcastu přináší naše dojmy z návštěvy továrny Alpine v Dieppe a svezení s ikonickým modelem A110, podíváme se na novou Škodu Superb i na to, kde udělali odboráři Volkswagenu chybu a na závěr probereme svezení novým Range Roverem P530 s osmiválcovým motorem!

30. červen 2022 56:42

#55 Michal a Ondra: Mercedes-AMG SL, reálný výkon elektromobilů a to nejlepší z Goodwoodu!

Podcast Michala a Ondry pokračuje dalším dílem. Tentokrát probereme Festival rychlosti v Goodwoodu a jeho hlavní hvězdy. Rovněž se podíváme na nový Mercedes-AMG SL, který je nyní sportovnější, a podíváme se i na novou normu, která udává dlouhodobý výkon elektromobilů.

16. červen 2022 01:01:56

#54 Michal a Ondra: Prototypy BMW CSL, technika F1 v hypersportu AMG One a nové BMW M2

Nejnovější díl podcastu Michala a Ondry se bude věnovat odlehčeným speciálům CSL od BMW, které se nedostaly do sériové výroby. Podíváme se také na to, jak extrémně složité bylo přizpůsobit techniku Formule 1 pro silniční hypersport Mercedes-AMG One a zároveň probereme, co přinese nové BMW M2.

8. červen 2022 01:08:56

#53 Michal a Ondra: Příběh Nissanu R390 GT1, dojmy z Ferrari 296 GTB a Lexus RX500h!

Nový díl podcastu Michala a Ondry bude opět založen na osobních dojmech a setkáních. Michal řekne fascinující příběh o Nissanu R390 GT1, což je závodn íauto z Le Mans, které se nově objevilo na světle světa. Ondra zase popíše zajímavosti nového Lexusu RX500h a Michal na to naváže jízdními dojmy z Ferrari 296 GTB na okruhu Fiorano! Napsat Tonda Pulkrab

3. červen 2022 46:19

#52 Michal a Ondra - Živé dojmy z BMW M4 CSL, Maserati MC20 a Range Rover Sport!

V novém díle podcastu Michala a Ondry, který spadá pod Autokult si přineseme dojmy z novinek automobilového světa. Viděli jsme naživo BMW M4 CSL, Maserati MC20 a MC20 Ciello, stejně jako nový Range Rover Sport! Probereme tedy, co se nám na těchto autech líbilo a co již naopak méně.