25. květen 2021

Poslechněte si podcast: #26 Martin Peleška - Místo snižování emisí, bojujeme o smysluplnost jedné technologie

Automobilka Toyota je několik posledních let středem pozornosti. Neblázní z elektrických aut, staví nejlepší řidičská auta a v době Covidu jako jediná větší prodeje v roce 2020, než v tom předchozím. Jaký recept za tím stojí, nám přišel představit Martin Peleška, šéf Toyoty a Lexus Česká republika.

01:16:41

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Včera 56:42

#55 Michal a Ondra: Mercedes-AMG SL, reálný výkon elektromobilů a to nejlepší z Goodwoodu!

Podcast Michala a Ondry pokračuje dalším dílem. Tentokrát probereme Festival rychlosti v Goodwoodu a jeho hlavní hvězdy. Rovněž se podíváme na nový Mercedes-AMG SL, který je nyní sportovnější, a podíváme se i na novou normu, která udává dlouhodobý výkon elektromobilů.

Před 2 týdny 01:01:56

#54 Michal a Ondra: Prototypy BMW CSL, technika F1 v hypersportu AMG One a nové BMW M2

Nejnovější díl podcastu Michala a Ondry se bude věnovat odlehčeným speciálům CSL od BMW, které se nedostaly do sériové výroby. Podíváme se také na to, jak extrémně složité bylo přizpůsobit techniku Formule 1 pro silniční hypersport Mercedes-AMG One a zároveň probereme, co přinese nové BMW M2.

Před 3 týdny 01:08:56

#53 Michal a Ondra: Příběh Nissanu R390 GT1, dojmy z Ferrari 296 GTB a Lexus RX500h!

Nový díl podcastu Michala a Ondry bude opět založen na osobních dojmech a setkáních. Michal řekne fascinující příběh o Nissanu R390 GT1, což je závodn íauto z Le Mans, které se nově objevilo na světle světa. Ondra zase popíše zajímavosti nového Lexusu RX500h a Michal na to naváže jízdními dojmy z Ferrari 296 GTB na okruhu Fiorano! Napsat Tonda Pulkrab

3. červen 2022 46:19

#52 Michal a Ondra - Živé dojmy z BMW M4 CSL, Maserati MC20 a Range Rover Sport!

V novém díle podcastu Michala a Ondry, který spadá pod Autokult si přineseme dojmy z novinek automobilového světa. Viděli jsme naživo BMW M4 CSL, Maserati MC20 a MC20 Ciello, stejně jako nový Range Rover Sport! Probereme tedy, co se nám na těchto autech líbilo a co již naopak méně.

18. květen 2022 46:59

#51 Michal a Ondra - Will.I.Am a jeho automobilové výtvory, tipy na automobilové akce!

Další díl podcastu Michala a Ondry vám dá tipy na automobilové akce, na kterých byste neměli chybět. Zároveň se podíváme na vaše komentáře ohledně výbavy vozů. A nebude chybět ani pohled na podivné automobilové kreace zpěváka Will.I.Ama, který nedávno představil svou variaci na Mercedes.

13. květen 2022 01:01:50

#50 Michal a Ondra - Pět nejzásadnějších předokolek a nová sportovní auta s manuálem

V dnešním díle se podíváme na novinky ze světa sportovních aut, které si ponechaly manuální převodovku. Zajímat nás bude jak nová Toyota Supra, tak Porsche 911 Sport Classic. Poté ale přejdeme na pětici nejzásadnějších předokolek, které se podle nás kdy vyráběly. Užijte si další podcast Autokultu, podcast Michala a Ondry

4. květen 2022 01:05:36

#49 Michal a Ondra: Vliv výbavy na cenu ojetin, nová Corvette a živé dojmy z BMW X7 FL a i7!

V dalším díle podcastu Michala a Ondry se dozvíte, jak naživo působí BMW i7, X7 a M850i od Jeffa Koonse. Podíváme se rovněž na to, jak výbava ovlivňuje zůstatkovou hodnotu ojetých vozů, a nebude chybět ani prozkoumání nové Corvette, která brzy přijede ve dvou nových variantách!

27. duben 2022 01:07:07

#48 Michal a Ondra: Rostoucí ceny supersportů s manuálem, spolehliví veteráni a nové BMW 7

V dalším díle podcastu Michala a Ondry od Autokultu se podíváme na novinky ze světa aut. Představilo se totiž BMW řady 7, stejně jako otevřené Ferrari či ostré Lamborghini. Rovněž se podíváme na rostoucí ceny starších supersportovních vozů s manuálem a nebude chybět přehled spolehlivých youngtimerů a veteránů.

20. duben 2022 01:03:46

#47 Michal a Ondra: Tipy na budoucí klasiky do 500.000 Kč a vozy AMG, které nejsou Mercedes!

Další díl podcastu Michala a Ondry se věnuje hlavně starším vozům. Podíváme se na investiční a sběratelské tipy na vozy do půl milionu korun, stejně jako na několik automobilů s technikou AMG, která ale nejsou Mercedesem. Užijte si tento devátý díl!

13. duben 2022 52:02

#46 Michal a Ondra -BMW-Alpina, Toyota GR Corolla a zajímavosti z dopravy ve světě

V dalším díle podcastu Michala a Ondry se podíváme na budoucnost značky Alpina. Ta představila nový model a zároveň zveřejnila informaci, že ji odkoupilo BMW. Co to znamená pro budoucnost? To se budeme snažit rozluštit. Podíváme se rovněž na zajímavé zvyky z dopravy v zahraničí a nebude chybět ani pohled na novou sportovní čtyřkolku GR Corolla od Toyoty.