Tiebreak Tennis
1. únor 2022

Poslechněte si podcast: Australian Open aneb turnaj plný (ne)překvapivých výsledků | TTP #24

V dalším dílu Tiebreak Tennis Podcastu jsme probrali první grandslam sezóny Australian Open. Naši redaktoři postupně diskutovali o českých hračkách a hráčích. Dále porovnali své tipy před startem turnaje a nakonec také rozebrali jednotlivé finálové zápasy a podělili se o své názory. Přejeme příjemný poslech a budeme se těšit u dalšího dílu.

53:09

Tiebreak Tennis

Vydává: Tiebreak Tennis

Tenisový podcast projektu Tiebreak Tennis, jehož součástí je pořad Tenisová stopa, ve kterém probíráme to, co se zrovna ve světě tohoto sportu děje. Když se to hodí, zveme si k nám lidi a ptáme se jich na tenisové věci. :) Pro lepší zážitek navštivte náš YouTube kanál. Web: http://tbtennis.cz/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCYlY3dFnjhBsqyYhlK8_klA IG: https://www.instagram.com/tiebreak__tennis/

Web

Před čtyřmi dny 56:24

Salátová mísa pro Kanadu | Tenisová stopa #38

Ve 38. epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali finálovému turnaji Davis Cupu. Kromě zaslouženého triumfu Kanady jsme rozebrali také povedené výkony týmu Austrálie či Lorenza Sonega z Itálie. Zmínili jsme si i zklamání turnaje, mezi které patřil například tým USA a nezapomněli jsme ani na průnik Tomáše Macháče do TOP 100. V závěru jsme ještě sdělili, co nás čeká během prosincové pauzy. Přejeme příjemný poslech.

Před týdnem 01:01:43

Císař Djokovič dobyl Turín | Tenisová stopa #37

Ve 37. epizodě Tenisové stopy jsme podrobně rozebrali celý Turnaj mistrů. Kromě bezvadných výkonů Novaka Djokoviče jsme se věnovali také překvapením minulého týdne, kterými byli Casper Ruud či Taylor Fritz. Dále jsme si připomněli i hráče, kteří zase nedokázali naplnit předturnajová očekávání a nezapomněli jsme ani na čtyřhru. V závěru jsme se obhlédli i za posledním úspěšným týdnem Tomáše Macháče a přidali i naše tipy pro nadcházející Davis Cup. Přejeme příjemný poslech.

Před 2 týdny 01:00:02

Jiří Novák: Můj první turnaj trval měsíc a spal jsem tam pod širákem | TTP #39

Další díl Tiebreak Tennis Podcastu je opět s velice zajímavým hostem. Naše pozvání tentokrát přijal Jiří Novák, bývalý pátý hráč světa. Přiblížil nám, jak náročné bylo získat první body do žebříčku a jaká vůbec byla jeho cesta do světové TOP 5. V závěru podcastu nám sdělil, čemu se věnuje nyní, a také odpověděl na otázky ze sociálních sítí. Přejeme příjemný poslech.

Před 2 týdny 01:04:23

Švýcarské poprvé na BJK Cupu | Tenisová stopa #36

V nové epizodě Tenisové stopy jsme se na začátku věnovali Billie Jean King Cupu, na kterém se podařilo triumfovat výběru Švýcarska. Rozebrali jsme také působení českých tenistek v této soutěži a poté jsme se přesunuli do Milána na Next Gen ATP Finals, kde zajímavé výkony předvedl Jiří Lehečka. Nezapomněli jsme ani na turínský Turnaj mistrů, ke kterému jsme přidali i naše tipy na vítěze. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 38:54

Hynek Bartoň: Největší motivací je progres, že to někam vede | TTP #38

V Tiebreak Tennis Podcastu jsme opět přivítali vzácného hosta, tentokrát vítěze letošní Pardubické juniorky Hynka Bartoně. Úvod se již tradičně nesl v duchu jeho tenisových začátků a pak jsme přešli k jeho juniorské kariéře. Tématem byly i Hynkovy úspěchy z Pardubic, ať už na zmiňované Juniorce, tak i na hlavním mužském okruhu. Na závěr jsme Hynkovi položili pár otázek od fanoušků ze sociálních sítí. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 01:25:27

Vítězný taneček pro Garciu | Tenisová stopa #35

Další díl Tenisové stopy je výjimečný tím, že naše pozvání přijala komentátorka z O2 TV Sport Klára Janáčková. Dopodrobna jsme rozebrali WTA Finals – zmínili jsme překvapení turnaje, hráčky, které nás zklamaly a okrajově jsme zabrousili i do čtyřhry, ve které na titul nedosáhl český pár Krejčíková/Siniaková. Bavili jsme se také o Masters v Paříži, Next Gen ATP Finals a v závěru také o Billie Jean King Cupu. Přejeme příjemný poslech.

1. listopad 2022 01:04:05

WTA Finals mezi kovboji | Tenisová stopa #34

V dalším dílu Tenisové stopy jsme se soustředili zejména na mužský okruh. Začali jsme s Vídní, kde se tradičně pořádá podnik ATP 500, a poté jsme se přesunuli k turnaji v Basileji. Neopomenuli jsme ani dění na ženském okruhu, a to především WTA Finals. Odhalili jsme také novinku, která vás čeká v budoucích podcastech, kterou je sestavování tiketů u Fortuny [https://www.ifortuna.cz/]. Přejeme příjemný poslech.

25. říjen 2022 56:39

Mladí vpřed, Pegula ještě dál | Tenisová stopa #33

V novém vydání Tenisové stopy jsme se věnovali jednomu z posledních turnajů na okruhu WTA v Guadalajaře. Zmínili jsme hráčky, kterým se podařilo kvalifikovat na Turnaj mistryň, a dále jsme rozebrali úspěchy mladých hráčů na turnajích ATP. Kromě titulů Auger-Aliassima, Runeho a Mussetiho jsme nezapomněli ani na postup Jiřího Lehečky na Next Gen ATP Finals v Miláně. Na závěr jsme okomentovali dopingovou kauzu Simony Halep. Přejeme příjemný poslech.

18. říjen 2022 51:26

Jízda turnajových jedniček | Tenisová stopa #32

V novém dílu Tenisové stopy jsme se věnovali úspěšnému tažení turnajových jedniček. Roli favorita se totiž podařilo potvrdit Ize Swiatek, Andreji Rublevovi i Felixu Auger-Aliassimovi. Zmínili jsme překvapení Anny Blinkové v Kluži, končícího Andrease Seppiho a v závěru jsme rozebrali některé zápasy nadcházejícího prestižního turnaje v Guadalajaře. Přejeme příjemný poslech.

14. říjen 2022 50:02

Barbora Palicová: Ostrava mi ukázala, jak se zlepšit | TTP #37

Naše pozvání do dalšího dílu Tiebreak Tennis Podcastu přijala nadějná česká tenistka Barbora Palicová. Na začátku jsme se Báry, stejně jako každého hosta, ptali na tenisové začátky. Dalším tématem byla její juniorská kariéra, která ale neměla dlouhého trvání, a proto řeč brzy přišla na kariéru profesionální. Na závěr podcastu Bára odpověděla na otázky ze sociálních sítí. Přejeme příjemný poslech.