Autokult.cz - Auta nás baví
23. březen 2021

Poslechněte si podcast: #20 Martin Viďourek - Virtuální závodění změnila nejvíc grafika a reálné chování aut

Motorsport provádí Martina Viďourka celý život. Nejdříve jezdil po závodech jako fotograf, aby se nakonec pustil do pořádání online šampionátů a nakonec k tomu ještě přidal stavbu simulátorů. Povídali jsme si o tom, jak vypadá motorsport zpoza obrazovky.

52:18

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Před dvěma dny 01:16:30

#85 Michal A Ondra - KAUFY: Auta, která stojí za to koupit! A je český auto trh v úpadku?

Často se nás ptáte, jaká auta jsou dobrou koupí. Dali jsme tedy dohromady několik nových, zánovních i levnějších aut, která jsou podle nás za dobré peníze. Dále jsme se podívali na to, jak se daří českému trhu, a to ať už z hlediska nových vozů, anebo ojetin. Máme očekávat růst cen, anebo naopak zlevnění? To a mnohé další se dozvíte v novém podcastu Autokultu!

Před týdnem 01:03:10

#84 Michal A Ondra - Jsou sportovní vozy kompenzací malého přirození? Plus auto od Sony

Existuje souvislost mezi velikostí penisu a touhou kupovat si sportovní vozy? Jaké auto bychom si vybrali, kdybychom mohli řídit jen jedno jediné do konce našeho života? A proč může být auto od Sony a Hondy převratem? To a také mnoho dalšího uvidíte v novém díle podcastu Michala a Ondry!

Před 2 týdny 01:08:00

#83 Michal A Ondra - KEN BLOCK: Zajímavosti, jeho začátky a vrchol slávy! + další odpovědi

Ken Block byl pro svět automobilů velmi významnou osobností. Znáte ale jeho začátky? Jak vybudoval neskutečně známé značky? To a ještě mnohem více, se dozvíte z podcastu Michala a Ondry. A dáme si i další odpovědi na otázky vás, našich posluchačů a diváků.

Před 3 týdny 01:24:31

#82 Michal A Ondra - ODPOVĚĎ NA VAŠE OTÁZKY: Naše první auto? Jak Michal kupoval INTEGRALE?

První letošní podcast Michala a Ondry začneme netradičně, a to odpověďmi na Vaše otázky. V předchozím díle jste totiž dostali možnost zeptat se nás na cokoliv, a tak jsme odpovídali. Jaké je ideální zábavné auto za málo peněz? Co jsme měli jako první auta a čím jezdíme teď? Umíme driftovat z kopce? I na takové věci odpovíme v tomto podcastu Michala a Ondry! A k některým odpovědím se ještě dostaneme i příště.

5. leden 2023 01:10:55

#81 Rejloš pracoval pro THE GRAND TOUR? + Auta roku 2022 Autokultu

Co nás čeká na Autokultu v roce 2023? Pracoval Rejloš s Clarksonem? Co jsme dělali přes svátky? Jaká jsou naše Auta roku 2022? A jaká byla nejlepší pracovní akce roku 2022? To vše prozradí Jakub Rejlek a Ondra Chamilla v novém podcastu Autokultu! Ten nyní výjimečně střídá pravidelný podcast Michala a Ondry, na který se můžete těšit zase za týden.

30. prosinec 2022 01:31:51

#80 Michal A Ondra - NA JAKÁ AUTA A AKCE SE TĚŠÍME V ROCE 2023? A co nás potěšilo ve 2022?

Rok 2022 byl z hlediska automobilových událostí znovu v rozkvětu, po nuceném covidovém útlumu. Podíváme se tedy na to, co se nám v roce 2022 líbilo. Hlavně ale dáme tipy, na co se v roce 2023 těšit! Budou to tipy na výlet, na zajímavé akce, ale hlavně na auta, na která bychom se měli těšit! Užijte si tedy poslední díl podcastu Michala a Ondry pro rok 2022. Mějte úspěšný vstup do nového roku a těšíme se na vás u druhého ročníku našich podcastů.

27. prosinec 2022 59:41

#79 Michal A Ondra - NEJFANTASTIČTĚJŠÍ AUTOPŘÍBĚHY: Vánoční speciál o tajemných příbězích!

Umřel Colin Chapman, nebo nafingoval svou smrt? Jaký je nejbizarnější rekordman Formule 1? A víte, že Henry Ford udělal ve svém profesním životě i velký přešlap? Dají se v BMW Isetta pašovat lidé přes berlínskou zeď? To a mnohem více se dozvíte ve Vánočním speciálu Podcastu Michala a Ondry. Užijte si tedy klidný závěr roku!

15. prosinec 2022 01:21:11

#78 Michal A Ondra - OSLAVENCI ROKU 2022. BMW E30, Civic i 996 slaví kulatiny!

Dnešní podcast se zaměří na vozy, které v roce 2022 slavily kulaté výročí. Vybrali jsme ty modely, které považujeme za důležité a z historického hlediska přínosné. Objevte s námi počátky a zajímavosti BMW 5, Renaultu R5, Hondy Civic, Mercedesu 190, BMW E30, Fordu Sierra či Porsche 996! Zabředněte do historie s Michalem a Ondrou.

8. prosinec 2022 01:18:20

#77 Michal A Ondra - NEJBIZARNĚJŠÍ SPOJENÍ AUTOMOBILEK! Tohle jsou automobiloví levobočci

Tentokrát se budou Michal s Ondrou věnovat tématu automobilů, které vznikly spojením dvou zdánlivě těžce spojitelných automobilek. Podíváme se tak na Hondu od Land Roveru, Nissana od Alfy Romeo, Subaru od Saabu či Aston Martin od Toyoty a mnoho dalšího! Nezapomínáme ale ani na spojení různých značek mimo automobilovou sféru, třeba Gucci a Cadillac. Odlehčený díl podcastu Michala a Ondry je právě zde.

1. prosinec 2022 01:16:18

#76 Michal A Ondra - PRVNÍ ČESKÝ HYPERCAR PRAGA BOHEMA! + Ford Bronco, Toyota Prius, BMW X1

Nový díl podcastu je zde a s ním i rozbor Pragy Bohema, prvního českého, či spíše česko-slovenského hypersportu! Proč to je věc, které byste měli věnovat pozornost? To se dozvíte z úst Michala a Ondry. Dále se podíváme na BMW a jeho výcvikové středisko v alpách, promluvíme si o novém Fordu Bronco a nebude chybět ani "pohled po letech", tedy něco jako omluva dříve nenáviděné Toyotě Prius!