Tiebreak Tennis
1. říjen 2021

Poslechněte si podcast: Co se dělo v Ostravě a v Bostonu? | TTP #15

Turnaj J&T Banka Ostrava Open zná svou vítězku a to poněkud překvapivou. Turnaj WTA 500 nám nabídl skvělou podívanou s velkými jmény ženského tenisu. Představila se například Petra Kvitová či Iga Swiatek a my jsme pro Vás tuto akci rozebrali v novém podcastu. Dále jsme probírali čtvrtý ročník Laver Cupu, který hostila aréna TD Garden v americkém Bostonu. Kdo soutěž ovládl a kteří hráči se tam představili?

55:34

Tiebreak Tennis

Vydává: Tiebreak Tennis

Tenisový podcast projektu Tiebreak Tennis, jehož součástí je pořad Tenisová stopa, ve kterém probíráme to, co se zrovna ve světě tohoto sportu děje. Když se to hodí, zveme si k nám lidi a ptáme se jich na tenisové věci. :) Pro lepší zážitek navštivte náš YouTube kanál. Web: http://tbtennis.cz/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCYlY3dFnjhBsqyYhlK8_klA IG: https://www.instagram.com/tiebreak__tennis/

Web

Před čtyřmi dny 01:04:26

Český hattrick | Tenisová stopa #28

V dalším díle našeho pravidelného pořadu Tenisová stopa jsme probrali zejména výkony českých lvic. Jak Linda Fruhvirtová, tak Kateřina Siniaková totiž získaly velice cenné tituly a my se tak ohlédli po jejich cestě turnaji. Rozebrali jsme také úspěšnou českou a slovenskou baráž o udržení v elitní skupině Davis Cupu a neopomenuli jsme ani světovou skupinu této soutěže. V závěru jsme zmínili blížící se Laver Cup. Přejeme příjemný poslech.

Před týdnem 01:01:24

Hvězdy na trůně | Tenisová stopa #27

Ve 27. epizodě Tenisové stopy jsme podrobně rozebrali druhou polovinu závěrečného grandslamu sezóny. Posvítili jsme si na finálové zápasy a vynikající výkony Carlose Alcaraze a Igy Swiatek. Nezapomněli jsme na finalisty Caspera Ruuda a Ons Jabeur, ale ani na ostatní hráče, kteří svými výsledky překvapili. Dále jsme zmínili velký úspěch dvojice Krejčíková/Siniaková a v samém závěru jsme probrali i základní skupiny Davis Cupu, které budeme moci v průběhu týdne sledovat. Přejeme příjemný poslech.

Před 2 týdny 59:50

Jedeme dál | Tenisová stopa #26

V Tenisové stopě číslo 26 jsme naši pozornost zaměřili na probíhající US Open. Postupně jsme rozebrali výkony těch největších hvězd, ale zmínili jsme i tenisty, kteří nás příjemně překvapili. Nezapomněli jsme ani na povedené představení českých reprezentantek Plíškové a Kvitové či Australanů Kyrgiose a Tomljanovic. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 01:08:33

The Last Dance | Tenisová stopa #25

Ve 25. dílu Tenisové stopy jsme si v úvodu připomněli obdivuhodné výkony hráčů a hráček z minulého týdne. Pak jsme přešli na dlouho očekávané US Open a postupně jsme rozebrali největší favority na celkový triumf, ale i českou a slovenskou stopu na turnaji. Na závěr jsme si ještě připomněli, co čeká loučící se Serenu Williams, a zmínili pokračující úspěchy Brendy Fruhvirtové. Přejeme příjemný poslech.

22. srpen 2022 01:03:48

Hvězdné návraty | Tenisová stopa #24

Ve 24. epizodě Tenisové stopy jsme rozebrali především dění v americkém Cincinnati. Samozřejmě jsme zmínili nevídaný úspěch Borny Čoriče a také zlepšené výkony Stefanose Tsitsipase. U žen zase naši pozornost upoutala Caroline Garcia, ale nezapomněli jsme ani na překvapivý výsledek Petry Kvitové a Madison Keys. V závěru jsme si připomněli úspěchy českých tenistů na turnajích nižších kategorií a už tradičně jsme se podělili o naše analýzy některých zápasů tohoto týdne. Přejeme příjemný poslech.

15. srpen 2022 01:04:37

Kanadská překvapení | Tenisová stopa #23

Ve 23. epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali hlavně prestižním turnajům v Torontu a Montrealu. Poměrně dost času jsme strávili nad životním úspěchem Pabla Carreño Busty. Naší pozornosti ale neunikly ani zajímavé výkony Daniela Evanse, Huberta Hurkacze či Tommyho Paula. U žen jsme kromě vítězky Simony Halep rozebrali i zlepšené výkony Karolíny Plíškové nebo překvapivou cestu do finále Beatriz Haddad Maiy. Z Kanady jsme se dále přesunuli do amerického Concordu, kde ve finále skončila 16 zápasů dlouhá vítězná šňůra Bernardy Pery. Závěrečných 10 minut pak patřilo analýze zápasů z Cincinnati a přidali jsme také své tipy na celkové vítěze tohoto turnaje. Přejeme příjemný poslech.

14. srpen 2022 53:17

Linda Nosková: Když zápas skončí, jsem zase normální | TTP #35

V dalším díle Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali jednoho z největších talentů českého tenisu. Naše pozvání totiž přijala Linda Nosková, s kterou jsme si povídali o jejich začátcích a také o její krátké juniorské kariéře, kde toho ale dokázala opravdu hodně. Sdělila nám pocity, jaké to je vyhrát juniorský grandslam. V další části podcastu jsme se bavili již o profesionální kariéře a na závěr přidali dotazy od diváků. Přejeme příjemný poslech.

9. srpen 2022 01:03:40

Betonový rozjezd | Tenisová stopa #22

Ve 22. epizodě Tenisové stopy jsme si postupně rozebrali turnaje minulého týdne od Washingtonu až po Los Cabos. Vyzdvihli jsme výkony nečekaného finalisty Yoshihity Nishioky a dalších vítězů jednotlivých turnajů. Nezapomněli jsme ani na úspěch Jiřího Lehečky v Liberci a v závěru jsme si rozebrali, co nás čeká v nejbližším týdnu. Turnaje v Montrealu a Torontu jsou obsazeny téměř všemi hvězdami, a tak jsme vám přiblížili i některé zajímavé zápasy.

1. srpen 2022 01:05:30

Evropská konečná | Tenisová stopa #21

Ve 21. epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali úspěchu Marie Bouzkové na turnaji v Praze. Kromě toho jsme rozebrali další turnaje posledního týdne, ze kterých jsme vyzdvihli finále Jannika Sinnera a Carlose Alcaraze v Umagu či povedený týden Caroline Garcii. Sdělili jsme, co nás čeká během příštích sedmi dnů a přidali jsme také naše tipy na favority podniků ve Washingtonu, San José a Los Cabos.

26. červenec 2022 01:02:04

Antukové šílenství | Tenisová stopa #20

V kulaté dvacáté epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali poměrně nečekaným úspěchům Lorenza Musettiho a Bernardy Pery na turnaji v Hamburku. Zapomenout jsme nemohli ani na semifinálovou účast Alexe Molčana na již zmiňovaném turnaji a další titul pro Caspera Ruuda z Gstaadu. Zaměřili jsme se také na turnaje tohoto týdne, ze kterých bude pro české fanoušky nejdůležitější domácí podnik v Praze. Rozebrali jsme šance českých tenistek a Andreu Hlaváčkovou a její rozlučkovou čtyřhru s Luckou Hradeckou. Přejeme příjemný poslech.