Autokult.cz - Auta nás baví
2. únor 2021

Poslechněte si podcast: #13 Jakub Květoň - Šéf českého Lexusu má v garáži legendární auta

Na horkého podcastí křeslo Autokultu se tentokrát posadil Jakub Květoň, šéf značky Lexus na českém zastoupení Toyoty a ukázal, že ne každý manažer musí být suchar. Kuba je obrovský automobilový nadšenec, který měl a ve své garáži má zajímavé automobilové legendy.

01:19:01

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Před třemi dny 01:02:08

#123 Michal a Ondra - Nejlepší automobilový výlet! A kontroverze Cybertrucku

Nový podcast Michala a Ondry je zde a tentokrát si řekneme, jak vypadá jeden z nejlepších automobilových výletů. Kam a čím se jelo? To uslyšíte již za okamžik. Probereme i kontroverzi Tesly Cybertruck a řekneme si, proč jí podle nás navrhovali nadšenci do aut! Tak se pohodlně usaďte a poslouchejte nový podcast Autokultu. Ten můžete sledovat také na youtube: https://www.youtube.com/@AutokultCZ

8. listopad 2023 56:52

#122 Michal A Ondra - KONEC JEDNÉ ÉRY! Tato auta a motory už nikdy neuvidíme...

Dnešním hlavním tématem podcastu Michala a Ondry je "Konec jedné éry", tedy významné milníky, kterými skončily kapitoly světa aut. Ať už se jedná o fantastické a ikonické motory, divize, sportovní modely či dokonce celé značky. Pojďme si dnes ukázat, jak vypadají konce. A doufejme, že po nich přijdou nové, neméně vzrušující začátky!

2. listopad 2023 48:30

#121 Michal A Ondra - Co nám LETOS UDĚLALO RADOST? Sportovní novinky z Tokia!

V novém díle podcastu Michala a Ondry rozebereme zajímavé koncepty, které se představily na Tokijském autosalonu. Sportovní modely totiž žijí dále! Hlavním tématem ale bude to, co nám udělalo v roce 2023 radost. Nová auta, srazy a události, WRC v Česku a mnoho dalšího!

30. říjen 2023 53:28

#120 Michal A Ondra - Co určuje CENU VETERÁNA? Velký přehled trhem historických vozů

Nový podcast Michala a Ondry je speciálem o veteránech a youngtimerech. Budeme v něm rozebírat, proč některé vozy stojí více, než jiné. Jaká auta mají potenicál stát se ceněným veteránem? Proč se většinou nevyplatí kupovat vrak a "udělat si ho"? A jak lze historickou hodnotu auta snadno zničit? To vše uslyšíte v tomto díle podcastu Autokultu.

19. říjen 2023 01:35:08

#119 Jan Skála - Na co sáhne, to promění ve zlato | Karbonový mág | WRC je splněný sen

Honza Skála se na veřejnosti často neukazuje, což je škoda, protože jeho příběh by si zasloužil filmové nebo knižní ztvárnění. Je ukázkou toho, že když máte zlaté ruce, tak je jedna na co sáhnete. Vše proměníte ve zlato. U Honzy to platí, když si sedne za volant závodního speciálu nebo ve své vlastní firmě, kde vytváří karbonové části pro světové týmy WRC. Nám se podařilo ho dostat do studie a více než hodinu si s ním povídat. Důvodem byl také jeho zajímavý projekt shánění sponzorů na závod WRC, který se pojede také v ČR.

12. říjen 2023 01:17:46

#118 Michal A Ondra - NEJPITOMĚJŠÍ AUTA, KTERÁ MILUJEME! Třeba supersport do terénu...

V novém díle podcastu Michala a Ondry se budeme bavit o autech, která jsou svým způsobem pitomá, neužitečná či zvláštní. Racionálně si je obhájíme jen těžko, ale přesto je milujeme a potřebujeme. Nebude chybět Smart bez čelního skla, supersport do terénu, okruhový pickup a další!

6. říjen 2023 49:21

#117 Michal A Ondra - NEJLEPŠÍ RALLY AUTA HISTORIE! + jak to všechno začalo?

V dnešním podcastu Michala a Ondry se podíváme na to jak vznikla rally a projdeme si ta nejzásadnější rallyová auta historie. Kdy vyhrávaly předokolky, kdy dominovaly čtyřkolky a která značka této disciplíně nejčastěji vévodila? To se dozvíte právě v tomto díle podcastu!

29. září 2023 59:52

#116 Michal A Ondra - Proč MILUJEME Alfu 33 Stradale a Land Cruiser? + REKORD z 0-100 km/h!

Nový díl podcastu je zde a tentokrát se podíváme na novinky ze světa aut. Mini Cooper přijíždí v nové generaci, stejně jako Toyota Land Cruiser 250. Značka Aston Martin ukazuje fascinující DB12, zatímco Alfa Romeo vyrobila dost možná nejkrásnější auto současného trhu! A povíme si také, jaký je nový rekord zrychlení z nuly na 100!

15. září 2023 55:58

#115 Německý prodejce ojetin mi lže více, než Turek, říká Matěj Horňák

Hostem podcastu Autokultu je odborník na ojeté vozy Matěj Horňák. Proč už auta z Německa nejsou zárukou kvality? Je lepším prodejcem člověk, který není rodilý Němec? Jak poznat férového prodejce? A jsou auta v Německu levnější než v Česku? V tomto podcastu si zodpovíme nejen tyto otázky, ale zároveň si řekneme, že ani ojeté auto od autorizovaného prodejce není zárukou bezproblémovosti.

31. srpen 2023 54:40

#114 Michal A Ondra - NEJLEPŠÍ AUTA NA TRHU - 2. DÍL: Plus nejšílenější Mustang historie!

Jaký elektromobil bychom si koupili? A jaký supersport či SUV? Další várka těch nejlepších aut na trhu podle Michala a Ondry - podle Autokultu - je tady! Nemůžeme ale zapomenout ani na jednu novinku. Objevil se totiž nový Mustang GTD! A ten nemá s klasickým Mustangem vůbec nic společného. Je to víc závodní auto na značkách, ostatně posuďte sami.