Autokult.cz - Auta nás baví
26. leden 2021

Poslechněte si podcast: #12 Tereza Tobiášová - Vstup do čistě chlapského prostředí nebyl jednoduchý

V automobilové branži se jen těžko hledají nějaké ženy, které trošku vykukují z řady. Jehlou v kupce sena je však Tereza Tobiášová, moderátorka automobilového pořadu Autosalon, který má dlouhou tradici. Jaký byl vstup do tohoto pořadu, jaký má Tereza vztah k autům a co jí kromě moderování baví? Na to nám odpovídala v našem podcastu!

01:09:04

Autokult.cz - Auta nás baví

Vydává: Autokult.cz

Podcast by Autokult.cz

Web

Před pěti dny 47:30

#92 Michal A Ondra - Automobiloví oslavenci: Tato BOŽSKÁ AUTA slaví v roce 2023 kulatiny!

Jaká významná auta slaví v roce 2023 kulatiny či jiné výročí? Na to se podíváme právě v tomto podcastu. Od Fordu Focus, po výjimečné supersporty, dnes se můžete těšit na mnoho zajímavých vozů! Na začátek si ale povíme ještě o nové řadě stavebních strojů se spalovacími motory na vodík.

Před týdnem 01:12:00

#91 Michal A Ondra - F1 2023: ASTON MARTIN válí a my to tušili už loni! JAK? A co bude dál?

Po týdenní odmlce způsobené nemocí se vracíme k podcastu a dnes probereme hlavně Formuli 1! Nový ročník je zde a po prvním závodě se dějí věci. Ferrari stále bojuje se spolehlivostí, Red Bull válí a Aston Martin skoro všechny překvapil! Nás však úplně ne, protože jsme to predikovali už loni. A krom toho se podíváme i do Svatého Mořice na dokonalý sraz unikátních aut na sněhu. Tohle jinde na světě neuvidíte! Užijte si tedy náš formulový podcast Michala a Ondry.

Před 3 týdny 01:36:37

#90 Marian Chytka: MARIAN CHYTKA: Z Čech až na vrchol motorsportového světa!

Marian Chytka patří mezi největší světovou fotografickou hvězdu. Mluví za něho tovární týmy, pro které fotí nejen na Dakaru. Právě tam to ale všechno začalo a Mariana baví nejvíce. PO osmi letech jsme ho opět vyzpovídali a zjistili, kam se za tu dobu posunul, jak se dostává k největším hvězdám motorsportu a co obnáší fotit na Dakarské rally pro 60 klientů.

Před 3 týdny 01:13:04

#89 Michal A Ondra - ZÁKAZ spalovacích motorů: Jak je to DOOPRAVDY!?

Média nás velmi vágně informují o Zákazu prodeje vozů se spalovacím motorem v roce 2035. Rozhodli jsme se tedy v tomto podcastu (čas 34:05) říci vše včetně skutečnosti, že spalovací motory jako takové s rokem 2035 rozhodně končit nemusí. A také probereme normu Euro 7 a všeobecnou nevoli s jejím zavedením. K tomu všemu ale dále hodnotíme obsah vaší garáže a probereme Soichiro Toyodu, který právě zemřel. Jednalo se o důležitou osobu v rámci automobilky Toyota. Na závěr si dáme ještě první hybridní Corvette a plány na dostupné sportovní auto s motorem uprostřed od Suzuki a Toyoty! Tak si užijte tento nový podcast Michala a Ondry.

16. únor 2023 56:34

#88 Michal A Ondra - ŽENY, KTERÉ ZMĚNILY AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL! + tryskové Ferrari

Tentokrát se zaměříme na něžnější polovinu lidstva a ukážeme si vynálezy žen, které změnily automobilový průmysl. Dále se podíváme na to, proč už není Volkswagen Golf nejprodávanějším autem v Evropě a kdo jej předběhl. A nebude chybět ani unikátní patent Ferrari, který by měl pomocí trysek zlepšit ovladatelnost auta. Jo a taky si povíme o věcech z motorsportu! Tak si užijte již 50. podcast Michala a Ondry na Autokultu!

12. únor 2023 01:38:23

#87 DJ Lucky Boy - DRIFT PROJECT 2 S MENTEM BUDE! S LANCEREM EVO JSEM UDĚLAL CHYBU

Lukáš Souhrada alias DJ Lucky Boy se v podcastu Autokultu rozpovídal o své vášni k autům, o nových projektech, o fungování značky Furt Bokem i o propagaci driftů a motorsportu v Česku i dalších zemích. Naváže na legendární Drift Project s youtuberem Mentem? Kolik aut má v garáži? A proč by dnes udělal renovaci a úpravu Lanceru Evo jinak? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v prvním podcastu DJ Lucky Boye na Autokultu.

9. únor 2023 01:11:45

#86 Michal A Ondra - FINANČNÍ PRŮŠVIHY: Auta, která vás zruinují! - A poslední V12 od Lamba

Hlavním tématem tohoto podcastu jsou ojetá auta, jejichž provoz a opravy stojí neúměrné množství peněz. Podíváme se na celou řadu různé drahých vozů, jejichž koupě je krajní finanční nerozvážnost. Dále se podíváme na nejdražší nové auto prodané v aukci a nebude chybět ani poslední rozlučka se čistě spalovacím dvanáctiválcem Lamborghini! Užijte si nový díl podcastu Michala a Ondry.

2. únor 2023 01:16:30

#85 Michal A Ondra - KAUFY: Auta, která stojí za to koupit! A je český auto trh v úpadku?

Často se nás ptáte, jaká auta jsou dobrou koupí. Dali jsme tedy dohromady několik nových, zánovních i levnějších aut, která jsou podle nás za dobré peníze. Dále jsme se podívali na to, jak se daří českému trhu, a to ať už z hlediska nových vozů, anebo ojetin. Máme očekávat růst cen, anebo naopak zlevnění? To a mnohé další se dozvíte v novém podcastu Autokultu!

27. leden 2023 01:03:10

#84 Michal A Ondra - Jsou sportovní vozy kompenzací malého přirození? Plus auto od Sony

Existuje souvislost mezi velikostí penisu a touhou kupovat si sportovní vozy? Jaké auto bychom si vybrali, kdybychom mohli řídit jen jedno jediné do konce našeho života? A proč může být auto od Sony a Hondy převratem? To a také mnoho dalšího uvidíte v novém díle podcastu Michala a Ondry!

20. leden 2023 01:08:00

#83 Michal A Ondra - KEN BLOCK: Zajímavosti, jeho začátky a vrchol slávy! + další odpovědi

Ken Block byl pro svět automobilů velmi významnou osobností. Znáte ale jeho začátky? Jak vybudoval neskutečně známé značky? To a ještě mnohem více, se dozvíte z podcastu Michala a Ondry. A dáme si i další odpovědi na otázky vás, našich posluchačů a diváků.