Sezóna 1Epizoda 1130. listopad 2021

Poslechněte si podcast: #11 Viktorie Kuncková: Jak se psem trénovat dogdancing

Viktorie Kuncková je trenérka dogdancingu, nejmladší držitelka titulu Champion of Dogdancing ČR a trojnásobná mistryně ČR juniorů ve freestylu. V rozhovoru jsme si povídali o dogdancingu, jeho rozdílech oproti tréninku triků, důležitosti nose-touch a podívali jsme se na zub tomu, jestli je dogdancing skutečně jen pro border kolie. Pokud vás tento podcast bavil, budeme rádi za sdílení či zanechání krátkého hodnocení na Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=11], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. V rozhovoru jsme zmiňovali Viktoriin kurz Psí triky 2 [https://www.psichologie.cz/kurzy/psi-triky-2/?utm_source=podcast&utm_campaign=11], který vás naučí kromě 10 triků i mnohem víc. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat Viktorii Kunckovou [https://www.instagram.com/crazynut_pine]. Natáčení probíhá v podcastovém studiu Impact Hub Praha [https://www.hubpraha.cz/stream-studio/].

29:48

Psí podcast psichologie.cz

Vydává: psichologie.cz

Psí podcast je tu pro každého, kdo chce mít doma spolehlivého a vychovaného psího parťáka. Trenér psů Tomáš Nushart zpovídá nejlepší české trenéry psů a zvířat. Společně probírají moderní metody force-free tréninku a jejich využití v běžném životě. Mrkněte se na www.psichologie.cz či Instagram @psichologiecz

Web

Sezóna 1Epizoda 26Před týdnem 31:26

#26 Tereza Hoření: Dogdancing a vedení chovatelské stanice

Tereza Hoření je trenérka psů, zakladatelka školy pro psí instruktory JdeTo Team a aktivní závodnice a rozhodčí v dogdancingu. V rozhovoru jsme si povídali o dogdancingu, psích tricích a kritériích pro udělování bodů v soutěžích. Zjistíte, jak psa naučit dát pac a dozvíte se, jak pracuje se štěňátky v rámci své chovatelské stanice. V rozhovoru jsme zmiňovali kurz Psí triky 1 [https://www.psichologie.cz/kurzy/psi-triky-1/?utm_source=podcast&utm_campaign=26]. Pokud vás tento podcast bavil, budeme rádi za sdílení či zanechání krátkého hodnocení na Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=26], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat Terezou Hoření [https://www.psichologie.cz/uzivatel/tereza-horeni/].

Sezóna 1Epizoda 25Před 3 týdny 30:22

#25 Petra Šatopletová: Výchova psa žijícího ve městě

Petra Šatopletová je psí trenérka společenského výcviku psů, tedy výcviku, jehož cílem je šťastný život člověka a psa v běžném životě. Zjistíte, jaké cviky jsou podle ní nejdůležitější pro městské psy, naučíte se získat psí pozornost a dozvíte se jak pracovat s taháním na vodítku a s vodítkem jako takovým. Pokud vás tento podcast bavil, zanechte nám krátké hodnocení na Spotify [https://open.spotify.com/show/4hR621RfCUCfOsB1J227eR] či Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=25], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat trenérku psů Petru Šatopletovou [https://www.street-dog.eu/].

Sezóna 1Epizoda 2431. květen 2022 32:45

#24 Aleš Jarotek: Bull plemena a jejich specifika a trénink

Aleš Jarotek je psí trenér a trenér bull sportů, který jako jeden z mála pracuje s bull plemeny pomocí pozitivních metod. V rozhovoru, který by si měl poslechnout opravdu každý pejskař, jsme si povídali o bull plemech. Dozvíte se, jaký je jejich vztah k lidem a jiným psům, jaká jsou s nimi spojena rizika a jakými způsoby lze vyčerpat jejich nevyčerpatelnou energii. Pokud vás tento podcast bavil, zanechte nám krátké hodnocení na Spotify [https://open.spotify.com/show/4hR621RfCUCfOsB1J227eR] či Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=23], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat trenérka psů a bull sportů Aleše Jarotka [https://www.instagram.com/ajarotek_dogslife/?hl=cs].

Sezóna 1Epizoda 2317. květen 2022 29:58

#23 Barbora Bušková: Práce s nesocializovaným a agresivním psem

Barbora Bušková je trenérka psů, kterou k modernímu tréninku přivedl její pes Fred, zdivočelý dvouletý kříženec, u kterého klasické metody naprosto selhaly. V rozhovoru jsme si povídali o začátcích tréninku Freda, který k sobě nepustil člověka ani na krok a místo vrčení hned kousal. Dozvíte se také o pozicích pro veterinární manipulaci a naučíte se, jak vybudovat bezpečné místo pro psa mezi svýma nohama. Pokud vás tento podcast bavil, zanechte nám krátké hodnocení na Spotify či Apple Podcast. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=23], která vytváří kurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat trenérku psů Barboru Buškovou [http://fredovaakademie.cz/] z Fredovy akademie.

Sezóna 1Epizoda 223. květen 2022 27:42

#22 Jakub Beran: Jak psa socializovat na ostatní psy

Jakub Beran je zvířecí behaviorista (odborník na chování zvířat), konzultant tréninku psů a nejaktuálnější zdroj poznatků z oblasti etologie na české trenérské scéně. V rozhovoru jsme si povídali o základech kvalitní socializace, psí hře, práce s flexi-vodítkem i tréninku dikobraza. Pokud vás tento podcast bavil, zanechte nám krátké hodnocení na Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=22], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. V podcastu je zmíněn oblíbený kurz Alchymie socializace psů na psy [https://www.psichologie.cz/kurzy/socializace-psu/?utm_source=podcast&utm_campaign=22] a přednáška Vůdce smečky [https://www.psichologie.cz/kurzy/vudce-smecky/?utm_source=podcast&utm_campaign=22], které Jakub vede. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat zvířecího behavioristu Jakuba Berana.

Sezóna 1Epizoda 2119. duben 2022 34:17

#21 Simona Vykouková: Bachovy květové esence pro psy

Simona Vykouková je trenérka psů, certifikovaná terapautka Bachových květových esencí a poradce hersenwerku. V rozhovoru jsme si povídali o Bachových esencích pro psy a jejich využití v tréninku a v řešení psích problémů. Dozvíte se jak esence fungují a nefungují, kdo jsou často její klienti a zjistíte zda dává smysl kupovat předpřipravené směsi. Pokud vás tento podcast bavil, budeme rádi za sdílení či zanechání krátkého hodnocení na Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=21], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat Simonu Vykoukovou [https://zivotmezipsy.cz/], kterou můžete sledovat také na instagramu [https://www.instagram.com/zivotmezipsy.cz/] a facebooku [https://www.facebook.com/zivotmezipsy/]. Natáčení probíhá v podcastovém studiu Impact Hub Praha [https://www.hubpraha.cz/stream-studio/].

Sezóna 1Epizoda 205. duben 2022 33:18

#20 Radka Spudilová: Veterinární manipulace se souhlasem

Radka Radecha Spudilová je trenérka psů zaměřující se mimo jiné na veterinární manipulaci. V rozhovoru jsme si povídali o veterinární manipulaci se souhlasem, u které si pes sám řekne, kdy je na manipulaci připraven a kdy potřebuje pauzu. Naučíte se jak manipulaci trénovat a jak se připravit na návštěvu veterináře, aby byla co nejklidnější. Pokud vás tento podcast bavil, budeme rádi za sdílení či zanechání krátkého hodnocení na Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=20], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat Radku Radechu Spudilovou [http://radecha.cz/novinky.php], kterou můžete sledovat také na instagramu [https://www.instagram.com/radecha_cz/]. Natáčení probíhá v podcastovém studiu Impact Hub Praha [https://www.hubpraha.cz/stream-studio/].

Sezóna 1Epizoda 1922. březen 2022 33:49

#19 Kateřina Kůrková: Trénink klidu u štěňat a seznámení s kočkou

Kateřina Kůrková je zkušená trenérka psů, absolventka dvou stáží u Chiraga Patela a čerstvá majitelka štěněte. V rozhovoru jsme si povídali o tréninku klidu a úpravě domácnosti pro snadnější adaptaci štěňátka. Dozvíte se, jak štěně zařadit do bytu, kde je nejen psí senior, ale i kočka. Naučíte se pracovat s dekou, budovat klid a zjistíte, jak a kdy doma pracovat s ohrádkami. Pokud vás tento podcast bavil, budeme rádi za sdílení či zanechání krátkého hodnocení na Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=15], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat Kateřinu Kůrkovou [https://www.facebook.com/KataPro.cz]. Natáčení probíhá v podcastovém studiu Impact Hub Praha [https://www.hubpraha.cz/stream-studio/].

Sezóna 1Epizoda 188. březen 2022 44:05

#18 Pavla Dušková: Příprava na agility a práce s klecí

Pavla Dušková je trénérka psích agility a držitelka nejvyššího agility titulu A3Ch. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jak začít s přípravou na psí agility, jak psa motivovat, proč se její klienti v začátcích tréninku věnují trikům a jak se svým psem trénovat pobyt v kleci. Pokud vás tento podcast bavil, budeme rádi za sdílení či zanechání krátkého hodnocení na Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=15], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat Pavlu Duškovou [https://pavla-duskova.cz/]. Natáčení probíhá v podcastovém studiu Impact Hub Praha [https://www.hubpraha.cz/stream-studio/].

Sezóna 1Epizoda 1722. únor 2022 29:11

#17 Kristýna Lutnerová: Jak vychovat štěně

Kristýna Lutnerová je trenérka psů vedoucí štěněčí školičku v psí škole ClickDog. V rozhovoru jsme si povídali jak jinak než o štěňatech. Může štěně do postele? Kdo má vyhrát hru na přetahování? Co je to houba věk a jak souvisí se socializací? A proč učit štěňata odpočívat a jak vůbec na to, když si štěně ne a ne lehnout. Pokud vás tento podcast bavil, budeme rádi za sdílení či zanechání krátkého hodnocení na Apple Podcast [https://podcasts.apple.com/us/podcast/ps%C3%AD-podcast-psichologie-cz/id1583482447]. Zabere to méně než 60 sekund a nám to pomůže získávat další zajímavé hosty a partnery. A taky milujeme číst si hodnocení. Podcast vzniká v rámci psí akademie psichologie.cz [https://www.psichologie.cz/?utm_source=podcast&utm_campaign=15], která vytváří videokurzy o moderním force-free tréninku s nejlepšími trenéry psů a zvířat ČR. Sledujte nás na: Instagram: instagram.com/psichologiecz [https://www.instagram.com/psichologiecz/] Facebook: facebook.com/psichologiecz [https://facebook.com/psichologiecz] Youtube: youtube.com/psichologiecz [https://www.youtube.com/c/psichologiecz] Tímto podcastem provází trenér psů Tomáš Nushart [https://www.treninkpsu.cz/]. V této epizodě jste mohli poslouchat Kristýnu Lutnerovou z psí školy Click Dog [http://clickdog.cz/trener-krista/]. Natáčení probíhá v podcastovém studiu Impact Hub Praha [https://www.hubpraha.cz/stream-studio/].