Tiebreak Tennis
30. srpen 2021

Poslechněte si podcast: Los českých hráček na US Open a jejich ambice | TTP #11

Dnes startuje poslední grandslam sezóny US Open. Připravili jsme si pro Vás další díl Tiebreak Tennis Podcastu, ve kterém jsme mimo jiné probrali los českých hráček a také jediného mužského zástupce Jiřího Veselého. Dále jsme vybrali výčet zajímavých zápasů prvního kola, podělili se o své dojmy z ženské a mužské kvalifikace, která bohužel dopadla velice smolně. V neposlední řadě jsme sdělili naše tipy na vítěze.

47:23

Tiebreak Tennis

Vydává: Tiebreak Tennis

Tenisový podcast projektu Tiebreak Tennis, jehož součástí je pravidelný pořad Tenisová stopa. Pro lepší zážitek navštivte náš YouTube kanál. Web: http://tbtennis.cz/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCYlY3dFnjhBsqyYhlK8_klA IG: https://www.instagram.com/tiebreak__tennis/

Web

Včera 01:02:06

Djokovič podesáté na Australian Open, Sabalenka poprvé | Tenisová stopa #44

První grandslam sezóny je za námi. Kromě vítězů Australian Open, Aryny Sabalenky a Novaka Djokoviče, jsme zmínili hráče, kteří ve druhém týdnu turnaje svými výkony buď překvapili, nebo naopak zklamali. Připomněli jsme také úspěchy Barbory Krejčíkové a Kateřiny Siniakové či slovenské juniorky Renáty Jamrichové. V samém závěru jsme probrali Davis Cup, který nás čeká už příští víkend. Přejeme příjemný poslech.

Před týdnem 01:14:16

Jiří Lehečka šokuje na Australian Open | Tenisová stopa #43

V nové epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali prvnímu grandslamu sezóny Australian Open. V úvodu jsme shrnuli, co se stalo v prvním týdnu turnaje, a kromě některých vypadnutí favoritů jsme pohovořili také o nočních zápasech. Zmínili jsme působení Jirky Lehečky, který senzačně vyřadil již více favoritů a nezapomněli jsme ani na tažení českých tenistek. V závěru jsme připomněli zápasy, které nás v nejbližších dnech čekají. Přejeme příjemný poslech.

Před 2 týdny 01:10:45

Australian Open s kupou Čechů | Tenisová stopa #42

V další epizodě Tenisové stopy jsme na úvod probrali všechny turnaje uplynulého týdne. Vyzdvihli jsme především výkony Belindy Benčič, Soonwoo Kwona a Richarda Gasqueta. Nezapomněli jsme ani na úspěšné tažení českých tenistů a tenistek v kvalifikaci na Australian Open. Zmínili jsme několik zápasů prvního hracího dne tohoto grandslamu a shrnuli jsme, co nás v Melbourne čeká. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 01:08:56

Mládí září v čele s Noskovou | Tenisová stopa #41

Ve 41. epizodě Tenisové stopy jsme mezi námi přivítali komentátorku z O2 TV Sport, Kláru Janáčkovou. V úvodu jsme se věnovali senzačnímu úspěchu Lindy Noskové, která na turnaji v Adelaide dokráčela až do finále. Dále jsme probrali i ostatní turnaje minulého týdne a v samém závěru jsme zkusili odhadnout i šance českých tenistů a tenistek v kvalifikaci na Australian Open. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 01:10:02

Belinda Bencic: Už len z myšlienky hrania s Rogerom som bola nervózna | TTP #45

Tiebreak Tennis Podcast je zpět a pokud sledujete naše sociální sítě, tak víte, že hostem byla olympijská vítězka a 12. hráčka světa Belinda Bencic. Belinda zavzpomínala na juniorskou kariéru a na začátky na profesionálním okruhu. Řekla nám, jak těžké je vrátit se po zdravotních patáliích, se kterými se potýkala, když byla na vrcholu a soupeřila s těmi nejlepšími. Nechybělo ani povídání o úspěšné olympiádě nebo hvězdném Rogerovi Federerovi. Přejeme ničím nerušený poslech a omlouváme se za občasné zvukové šumy a sekající se obraz, v době natáčení podcastu totiž byla Belinda v Austrálii.

3. leden 2023 01:00:23

Nová sezóna začíná | Tenisová stopa #40

Ve 40. epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali exhibicím z konce roku 2022 a nové týmové soutěži United Cup, kterým začala nová sezóna. Kromě výkonů českého výběru jsme okomentovali situaci ve zbylých skupinách. Na závěr jsme rozebrali i ostatní úvodní turnaje letošního ročníku. Přejeme příjemný poslech.

1. leden 2023 59:18

Marek Gengel: Spousta lidí už mě v singlu odepisovala | TTP #44

V dalším dílu Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali hosta, který v minulém roce zaznamenal ohromný posun žebříčkem nahoru, i když se to od něj nečekalo. S Markem Gengelem, českým tenistou, který se nyní pohybuje okolo 250. místa světového žebříčku, jsme si povídali o tom, co za takovým vzestupem stojí. Dále zmínil, kde odehrál nejvíce turnajů ITF, jaké to bylo slavit tituly na tomto okruhu a jaký rozdíl vidí mezi kategoriemi Futures a Challenger. Na konci Marek zmínil, jaké jsou jeho cíle pro nadcházející sezónu 2023. Přejeme příjemný poslech.

27. prosinec 2022 01:01:13

Vít Kopřiva: V Gstaadu jsem prolomil svou hranici | TTP #43

Tiebreak Tennis Podcast se neuchýlil k zimnímu spánku, ba naopak jede na plné obrátky. Dalším hostem, který přijal naše pozvání, byl člen TOP 200 a vítěz letošního challengeru v Prostějově Vít Kopřiva. S českým tenistou jsme si povídali o jeho začátcích a juniorské kariéře, ale největší pozornost jsme věnovali té profesionální. Zmínili jsme jeho nejvzácnější úspěch, bavili jsme se o jeho premiérovém titulu a také o tom, jak mu narození potomka změnilo život. Přejeme příjemný poslech.

22. prosinec 2022 01:14:51

Jiří Veselý: Každé poprvé je nezapomenutelné | TTP #42

V dalším díle Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali jednu z největších současných hvězd českého mužského tenisu. Pozvání k nám přijala dlouholetá česká jednička Jiří Veselý. Zabrousili jsme s ním do počátků jeho juniorské kariéry, ale největší část podcastu jsme se bavili o jeho profesionální kariéře. Kde Jirka získal svůj první titul? Jak se zrodil úspěch v podobě finále na ATP 500 v Dubaji a co plánuje do budoucna? To vše se dozvíte v našem podcastu. Přejeme příjemný poslech.

17. prosinec 2022 48:49

Renáta Jamrichová: Pamätám si všetky zápasy na gem | TTP #41

V novém dílu Tiebreak Tennis Podcastu k nám zavítala jedna z největších nadějí slovenského tenisu. Pozvání přijala Renáta Jamrichová, se kterou jsme rozebrali její dosavadní působení na tenisových dvorcích. Od úplných začátků jsme přešli k její juniorské kariéře. Prozradila nám podrobnosti z prostředí na grandslamech a podělila se o své první zážitky z profesionálního okruhu a z Billie Jean King Cupu. Na závěr nám prozradila, co očekává od příští sezóny. Přejeme příjemný poslech.