ZMATKY
12. červen 2021

Poslechněte si podcast: #10 SPECIÁL Rande ve čtyřech aneb co na nás práskli naši chlapi

Je tady 10. epizoda našeho podcastu! Děkujeme, že posloucháte, opravdu si toho moc vážíme. Jako poděkování jsme pro vás připravili tenhle speciální díl. U jednoho mikrofonu jsme se sešli hned čtyři. Domča, Bára, Petr a Zbyněk. Nit na nás holkách nezůstala suchá. Pěkně nám to ti naši chlapi nandali. Co jim na nás vadí, jak řešíme hádky a jak jsme se dali dohromady?

36:13

ZMATKY

Vydává: Domča a Bára

Podcast dvou matek, které mají v životech a ve výchově svých dětí občas zmatky...

Web

Před třemi dny 43:13

#106 Vřed u vagíny 2: Snažilky na koníka, vydírání a sexík

Pamatujete si na vřed u vagíny? Nebo cibuli v posteli? Nebo! Na pálivé prdy? Jestli ne, určitě si pusťte naši 40. epizodu, kde jsme vytahovaly nejrůznější debilní dotazy z maminkovských fór. Tenhle díl je totiž volným pokračováním, a že jsme zase objevily perly! A bude i vředík 😀

Před 2 týdny 37:34

⁣#104 Spánek našich dětí. Noční děsy a jiné libůstky

Taky jste měli náročnou noc, a chce se vám spát? Tak na týden? Místo ledové sprchy na probuzení si dejte náš nový díl! Snažily jsme se to spočítat jak dlouho jsme se obě pořádně nevyspaly. A pak se na to vyprdly a raději pomlouvaly manžely. Malinko..⁣ 😂 Každopádně Dominika prozradila, jestli Štěpán spí sám ve svém novém pokojíčku, jestli pije v noci mlíčko a vůbec jaký má spánkový režim. Bára zase na kolika mm² postele si s dvěma dětmi a manželem lebedí.

28. duben 2023 38:53

#102 Jak moc jiný je to PŘED a PO dítěti?

Taky si už ani nevzpomínáte, kdy jste byla někde bez dítěte? Jako SAMA? A taky pořád čekáte kdy se vám po porodu vrátí život do "starých" kolejí? TAK TO JE TAHLE EPIZODA JAKO STVOŘENÁ PRO VÁS! I my čekáme a v mezičase filozofujeme - jak se nám s dítětem změnily kamarádské vztahy i vazby v našich rodinách, nebo co je pro nás teď v životě nejdůležitější..

15. duben 2023 26:43

#100 Je to vážný, musíme si promluvit...

100 epizod!!! Chápete to? My vůbec ne. Strašně si vážíme toho, že tady s námi jste, někdo možná úplně od začátku a doufáme, že spolu dáme i další stovku. Tak honem, vyrazte na procházku s kočárem, jděte uklízet nebo uspávat (to jsou totiž činnosti, při kterých jsme s vámi nejčastějc) a zaposlouchejte se, zavzpomínejte s námi na úplný začátky a poslechněte si hlavně, co pro vás chystáme dál :)

7. duben 2023 39:22

#99 ZMATKY na tahu: Která z nás se nechá vyšupat?

Dneska vám povíme, jak se u nás slaví Velikonoce, jak barvíme vajíčka a jestli Štěpán bude hodovat…a tradičně přidáme svoje zážitky z uplynulého týdne. Tak poslouchejte a budete , jako vždy, obohacení o cenné informace 😀

1. duben 2023 36:16

#98 Mateřské věřte, nevěřte - co je pravda a co jenom výplod naší bujné fantazie?

Taky máte s dětma tolik zážitků a historek, že by to vydalo na knihu? My rozhodně ano. A dneska nebudeme lakomý a podělíme se s vámi o to nejlepší i nejhorší, co se nám s našima dětma stalo. Ale pozor! Ne všechno, co v dnešní epizodě uslyšíte, bude pravda. Zahrajeme si tak trochu na legendární pořad Věřte, nevěřte... Co se opravdu stalo a co je jen výmysl našich vykojených mozků se dozvíte až na konci pořadu.

25. březen 2023 34:53

#97 ZMATKY na tahu: Battle ve vtipech a mámy podle horoskopu

Dnešní díl je třeskutě vtipný! Až se budete za břicha popadat. Domluvily jsme se, že si dáme takový souboj vtipů, a kdo bude z nás dvou vtipnější, rozhodnete vy! Navíc Bára barvitě popíše, jak přežila střevní chřipku a Domča, jak se málem rozvedla u stavění skříně a mnoho dalšího. Tak poslouchejte :)

18. březen 2023 28:55

#96 Kdy s dětmi zažíváme výstup z komfortní zóny?

Dneska budeme vystupovat z našich komfortních zón. Řekneme vám, co nám jako matkám dělá problém, při jakých situacích se cítíme fakt blbě a chceme někam zalézt a nevylézat. A co pro nás je v poslední době v péči o děti vůbec nejnáročnější. Takže klasický díl plný stěžování si, hurá!

11. březen 2023 37:10

#95 ZMATKY na tahu: Bára posedlá ďáblem a Domča posedlá vším možným

Dnešní epizoda je strašidelná. Samej duch a strašidlo. Budete se bát, nehtíčky strachy okusovat. Máme pro vás připravený vyprávění těch nejstrašidelnějších historek, co jste kdy zažily a...anebo vám tradičně budeme k smíchu :D Nechybí ani podrobný popis našeho programu za minulý týden, vlastně dva týdny, a tipy, na cos se podívat v televizi. Tak směle do toho!

25. únor 2023 38:44

#94 Po narození dítěte budete platit jako mourovatý

Dneska si pokecáme o tom, kolik tak stojí mít v dnešní době dítě - plíny, mlíko, hračky, blbosti...částky neuvěřitelných rozměrů a už to lítá šup sem, šup tam... A aby toho nebylo málo, dáme vám i rady, čemu se vyvarovat a za těžký prachy NEKUPOVAT. Máme i tipy, kde se dá na dítěti ušetřit, Bára nabídne minikurz sockování a mnoho dalšího. Ještěže my jsme zadarmo. Jsme vlastně takovej dar! :D