Missing Piece by Megitko
11. leden 2023

Poslechněte si podcast: 09 - 10 věcí, které musíte ihned přestat dělat!

Pojďme si vyjmenovat věci, které nám škodí, i když si to nechceme přiznat! :) pro více info sledujte Instagram: @missingpiece.cz & @megitko

17:23

Missing Piece by Megitko

Vydává: Marketa Voda

Většina z nás se neustále honí za dokonalým životem. Chceme lepší práci, více peněz, bezchybného partnera, ale pořád nám k tomu nějaký "Missing Piece" chybí. A co když to je všechno jinak? Co když jsme ten chybějící dílek dávno našli, jen o tom nevíme? Co když stačí pouze změnit naše myšlení a úhel pohledu? Cílem tohoto podcastu je poskytnout posluchačům inspiraci, motivaci a cenné rady, jak najít klid v duši, nebát se změn, plnit si sny a žít život, jaký si vysnili. IG: @megitko & @missingpiece_podcast

Web

Sezóna 2Epizoda 426. září 2023 30:50

Proč nás brzdí vlastní hlava - možné příčiny a řešení⎜#02.04

~ Proč tak moc "overthinkujeme" ~ jak může hlava a mentální nastavení ovlivňovat sportovce ~ co je potřeba změnit ~ 9 sabotérů podle knihy Pozitivní inteligence ~ jak můžou vznikat bloky v naší hlavě ~ jak se bloků zbavit .. a mnoho dalšího najdeš v této epizodě :) --- Doufám, že Tě tato epizoda obohatí a bude inspirovat.

13. září 2023 24:25

4 věci, které ti ubírají na atraktivitě ⎜#02.03

Všichni vidíme, když je někdo fyzicky atraktivní, ale opravdu věřím, že krása není všechno a atraktivitu ovlivňuje i chování a skutečnost, jak se kdo chová k ostatním a co vyzařuje. Dnešní epizoda otevírá nové úhly pohledu a třeba tam i ty najdeš svůj "aha moment" a vysvětlení, proč Ti s někým už třeba není tak dobře nebo jak si ty sam/a (mnohdy nevědomě) ubíráš na atraktivitě. Doufám, že Tě tato epizoda obohatí a bude inspirovat.

Sezóna 2Epizoda 21. září 2023 28:47

Odemkni svůj potenciál - proč je důležitá seberealizace? | #02.02

Život je plný příležitostí a výzev a já věřím, že každý z nás má v sobě schopnosti a talent, které můžeme rozvinout a využít k dosažení úspěchu a štěstí Cílem této epizody je inspirovat posluchače k tomu, aby se stali nejlepší verzí sebe samých a přinesli do svého života pozitivní změny. Takže, pokud jste připraveni odemknout svůj potenciál a vydat se na vzrušující cestu sebepoznání a rozvoje, tak neváhejte a běžte si poslechnout.

Sezóna 2Epizoda 19. červen 2023 09:41

6 vět, které změní tvůj mindset | #02.01

Ahoj :) dnešní epizoda je první z druhé série a zároveň první v kategorii #shorts. Ať už jedeš do školy, do práce, čekáš u zubaře nebo na kámošku, těhle výživných 10 min ti vyplní mezeru a zároveň namotivuje zamyslet se, jestli využíváš svůj potenciál naplno a máš v sobě svůj vnitřní klid. Pro více info sleduj http://instagram.com/megitko/ [http://instagram.com/megitko/] http://instagram.com/missingpiece_podcast/ [http://instagram.com/missingpiece_podcast/] https://herohero.co/megitko [https://herohero.co/megitko] Děkuji za přízeň a podporu.

Sezóna 1Epizoda 2330. květen 2023 40:29

#23 proč už nic neplánuju a žiju tady a teď

Poslední epizoda 1. série. O tom, jak někdy musíš ztratit sebe sama, aby ses znovu našla. ----- Děkuji za poslech! Pro více info sleduj http://instagram.com/megitko/ [http://instagram.com/megitko/] http://instagram.com/missingpiece_podcast/ [http://instagram.com/missingpiece_podcast/] https://herohero.co/megitko [https://herohero.co/megitko] Posledních pár dnů můžeš hlasovat pro svůj oblíbený podcast v ⁠Podcastu Roku! [https://www.podcastroku.cz/#hlasovani] ⁠ Děkuji za přízeň a podporu.

Sezóna 1Epizoda 2216. květen 2023 27:43

#22 - Životní momenty, které ze mně udělaly člověka, kterým jsem

Moje nejotevřenější zpověď, kde prozrazuji zajímavosti z mého života, které jste doteď nejspíš nevěděli. Nostalgická povídací epizoda, která mě donutila reflektovat a uvědomit si, že všechno zlé je k něčemu dobré a že i nezdary a zlomená srdce nás vedou přesně tam, kde potřebujeme být. Děkuji za poslech. Pro bonusový obsah se připoj do naší komunity na herohero.co/megitko [https://herohero.co/megitko] Sleduj mě na dalších sociálních sítích http://instagram.com/megitko/ [http://instagram.com/megitko/] http://instagram.com/missingpiece_podcast/ [http://instagram.com/missingpiece_podcast/] https://herohero.co/megitko [https://herohero.co/megitko] https://www.tiktok.com/@megitko [https://www.tiktok.com/@megitko] Autor: Marketa Voda

10. květen 2023 23:57

#21 - Duševní zdraví - můj přístup & tipy

V tomto díle probereme pár "wellbeing" tipů na prevenci problémů duševního zdraví a nastíníme různá řešení, co dělat, když se necítíme úplně ok. Velmi vám děkujeme za každý hlas v anketě PODCAST ROKU, kde stále můžete hlasovat Podpůrné materiály najdete na našem HEROHERO Denní příspěvky můžete sledovat na mém INSTAGRAMU

27. duben 2023 23:01

#20 - Life update - vykradli nás & nová životní výzva

V tomto jubilejním díle se s vámi podělím o své nejnovější zážitky, novou životní výzvu a také o tom, jak jsme se stali obětí krádeže.

15. duben 2023 16:51

#19 - 10 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli úspěšní

Přemýšleli jste někdy o tom, co vám brání být úspěšnými? V téhle epizodě vám přináším inspiraci k tomu, jak se zbavit překážek, které vás drží zpět. Poslechněte si podcast a zjistěte, jakým způsobem můžete zlepšit svůj život a dosáhnout svých cílů.

28. březen 2023 25:06

#18 - 15 způsobů, jak opravdu žít a ne jen existovat!

Co kdybychom se zamysleli nad tím, zda skutečně žijeme plnohodnotný život? Žijeme opravdu tak, jak bychom si přáli? Nebo jsme jen v pasti stereotypu, který nás nutí přežívat a ne žít? V dnešním podcastu vám nastíním 15 způsobů, jak opravdu žít a ne jen existovat. Tyto tipy vám mohou pomoci najít v životě smysl a radost a užít si každý okamžik.